Urządzenie do makijażu permanentnego

Makijaż permanentny szybko zyskuje na popularności, ponieważ dzięki tej technologii możliwe jest najdelikatniejsze korygowanie rysów twarzy, ukrywanie niedoskonałości skóry i przekształcanie wyglądu, dzięki czemu staje się on bardziej wyrazisty i atrakcyjny.

Kto i co pomaga wyglądać piękniej?

Istniejące techniki makijażu permanentnego pozwalają nam nieco kłócić się z naturą, a specjaliści z salonu kosmetycznego/kosmetologicznego wizualnie zmieniają kształt oczu, kształt brwi i warg. W czasie konsultacji linergistka podpowie, jaki rodzaj makijażu permanentnego należy wybrać do zadowalającej korekty. Wykonując makijaż permanentny urządzenie ustawiane jest w taki sposób, aby najdokładniej wybrać technologię nakładania pigmentów barwiących, która pozwoli osiągnąć maksymalny efekt i naturalność.

Urządzenie do makijażu permanentnego

Decydując się na trwałą korektę swojego wizerunku linergistka będzie korzystała z urządzenia do makijażu permanentnego z precyzyjną iniekcją pigmentu. Mikroprocesor wbudowany w to urządzenie gwarantuje pracę igły wykorzystując taką samą częstotliwość. Wszystkie te czynniki ograniczają do minimum urazy skóry i pozwalają osiągnąć idealnie równą linię nakłuć. Maszyna do makijażu permanentnego pracuje cicho, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo. Korzystając z usług specjalistów można być pewnym, że używany sprzęt posiada konieczne atesty i certyfikaty, ponadto nie posiada właściwości higroskopijnych.

Aparat do makijażu permanentnego pracuje w 3 trybach to znaczy:

  • Tryb automatyczny zapewnia wykonanie makijażu permanentnego w takich miejscach jak: powieki zarówno górna i dolna, kontury ust, łuk brwiowy.
  • Tryb manualny daje linergistkce możliwość samodzielnego dostosowania parametrów przed rozpoczęciem procedury lub w jej trakcie.
  • Tryb mezoterapia mikroigłowa jest przeznaczony do kontrolowanego uszkodzenia skóry w wyniku nakłuwania mechanicznego.

Co jest brane pod uwagę przed wykonaniem makijażu permanentnego?

Istnieje wiele technologii stosowania makijażu permanentnego, a tylko doświadczona linergistka biorąc pod uwagę cechy skóry, strukturę i owal twarzy, grubość włosków na powiekach lub brwiach, może polecić właściwy wybór. Długoterminowy wizaż kosmetyczny jest bardzo popularny wśród kobiet. Aby uzyskać piękne i niezawodne działanie, należy obserwować wiele niuansów.

Wśród nich są, jakość pigmentów, doświadczenie specjalisty, indywidualne cechy danej osoby. Jednak najważniejsze są cechy sprzętu używanego w pracy. Aparat do makijażu permanentnego musi być bardzo czuły i wyraźnie spełniać wszystkie normy i wymagania. Dzięki temu przeprowadzany zabieg będzie bezkrwawy, nisko inwazyjny i zapewni wyjątkowo precyzyjną pigmentację.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg makijażu permanentnego?

Osoby, które chcą zmienić niektóre szczegóły swojej twarzy, mogą poddać się zabiegowi makijażu permanentnego, na przykład:

  • Aby zmienić kształt i / lub objętość warg
  • Aby uczynić usta bardziej wyrazistymi
  • Aby kontur ust był równomierny
  • Aby zmienić kształt brwi
  • Aby stworzyć efekt grubości brwi
  • Aby ukryć blizny i inne wady brwi i warg
  • Aby podkreślić kontur powiek krawędzie, tworząc efekt gęstych rzęs.

  Makijaż permanentny jest to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na trwałe uratowanie się przed codziennym wykonywaniem makijażu na pewnych obszarach twarzy. Procedura jest niezbędna dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Zastosowanie nowoczesnych pigmentów pozwala osiągnąć maksymalny efekt przy zachowaniu naturalności. Wysokiej, jakości makijaż permanentny sprawi, że twarz będzie bardziej wyrazista. Wraz z pojawieniem się nowych technik i maszyn do makijażu permanentnego osiągnięcie doskonałości stało się jeszcze łatwiejsze.

Postęp procedury makijażu permanentnego za pomocą urządzenia z mikroprocesorem

Procedura makijażu permanentnego urządzeniem wyposażonym w mikroprocesor może trwać około 1-1,5 godziny. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest szkic wykonywany przez specjalistę. Kształt i kolor muszą być skonsultowane z pacjentem, po czym rozpoczyna się procedura wprowadzania pigmentu. Aby zabieg nie powodował nieprzyjemnych doznań, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zakończeniu zabiegu linergistka przedstawia specjalne zalecenia dotyczące okresu rehabilitacji.

Źródło: https://maxmedik.pl/514-permanent-make-up

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here