ApetiBlock

ApetiBlock to suplement diety w postaci tabletek musujących do ssania. Specjalnie dobrane składniki pomagają zmniejszyć apetyt, zniwelować uczucie głodu oraz chęć podjadania. Jest idealną alternatywą w stosunku do przekąsek. W opakowaniu znajdziemy 50 tabletek do żucia, po które powinniśmy sięgnąć kiedy najdzie nas ochota na zjedzenie czegoś niezbyt zdrowego między posiłkami.

ApetiBlock – skład

•chrom – uważany za lidera w walce ze zbędnymi kilogramami, gdyż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Chrom wpływa na regulację poziomu cukru we krwi, a przede wszystkim wzmaga produkcję insuliny. Jego działanie najlepiej jest obserwowane przy aktywności fizycznej
•wyciąg garcina cambogia – hamuje apetyt, przyspiesza spalanie tłuszczów i obniża cholesterol. Nasila także transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, co prowadzi do powstania związków ketonowych, znanych z hamującego wpływu na apetyt.
•gymnema – roślina, która nazywana jest „niszczycielem cukru”. Jej główne składniki, glikozydy, spowalniają uwalnianie cukru do krwi i zwiększają wydzielanie insuliny. Dzięki temu zmniejsza się apetyt na słodkie produkty.
Składnik (1 tabletka):
•Wyciąg z Garcinia Cambogia 50 mg
•Wyciąg z Gymnema sylvestre 50 mg
•Chrom 40 mcg

ApetiBlock – efekty

Jak dowiedzieć można się na stronie producenta ApetiBlock to suplement diety – dokładnie to musujące tabletki do ssania zawierające składniki, które mają powodować następujące efekty:
•zmniejszyć apetyt,
•zniwelować uczucie głodu,
•zahamować chęć podjadania.
Jednym z największych problemów, z którymi borykają się osoby z nadwagą to właśnie nadmierny apetyt, przejadanie się i podjadanie wieczorem i nocami. Dlatego też ApetiBlock jest tak często wybierany przez osoby, które chcą schudnąć poprzez ograniczenie apetytu i pozbycie się nawyku podjadania.

suplement diety ApetiBlock pomoże

ApetiBlock – dawkowanie:

Dla osób dorosłych 1 tabletka 1-3 razy dziennie. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 60 dni.

ApetiBlock – przeciwwskazania:

•Uczulenie na którykolwiek ze składników
•W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem
•Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Jeśli chcesz ograniczyć podjadanie i w szybki sposób zrzucić niepotrzebne kilogramy – Apetiblock to idealne rozwiązanie. Regularne stosowanie już po miesiącu przynosi oczekiwane efekty. Nie czekaj!

ApetiBlock – cena

Cena waha się od 11 złotych do 15 złotych za 50 tabletek. Zalecane dzienne spożycie to od 1 do 3 tabletek tak więc średnia cena około 13 złotych za wspomaganie odchudzania na około 14 dni to bardzo dobra cena – można to przeczytać w opiniach użytkowników suplementu.

ApetiBlock – opinie

Każdego kto skorzystał z suplementu diety Apetiblock zapraszamy do zmieszczenia swojej opinii poniżej wpisu. Zachęcamy do opisywania efektów (tego ile udało wam się schudnąć i w jakim czasie) a także do porównywania ApetiBlocku z innymi zastosowanymi przez was suplementami, które podziałały na was lepiej lub gorzej. Dzięki temu zbierzemy opinie i pomożemy innym w podjęciu decyzji w kupnie ApetiBlocku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here