Biurko komputerowe na wymiar - wszystko co musisz o nim wiedzieć

Biurka komputerowe wzorowane na biurkach gamingowych to nie tylko wysoka funkcjonalność mebla i jego ergonomiczność, ale również zwrócenie uwagi na estetykę. Takie biurka bez problemu znajdą swoje miejsce w każdej przestrzeni. Biurko na zamówienie to idealne rozwiązanie dla osób, które mają szczególne oczekiwania względem tego mebla i potrzebują niestandardowych rozwiązań, aby stworzyć idealne stanowisko komputerowe.

Biurko na wymiar

Osoby szukające możliwości samodzielnego zaprojektowania biurka na wymiar kierują się przede wszystkim tym, że takie działanie pozwala na dopasowanie mebla do konkretnych, wyjątkowych potrzeb danego użytkownika. Biurka gamingowe na wymiar to również meble ergonomiczne i niestandardowe, które mogą być bardziej funkcjonalne niż gotowy produkt. Ciężka praca czy regularne treningi w przypadku graczy to nie wszystko, aby osiągnąć sukces. Ważny jest dobry sprzęt komputerowy oraz odpowiednie, najlepiej dopasowane biurko, które umożliwi komfortową i zdrową pozycję podczas czasu spędzonego przed ekranem monitora.

Wielkość i kształt blatu

Biurka dostępne w sklepie Mobiusdesk posiadają różne wielkości i różne kształty blatów, jednak czasem to za mało i potrzebujemy biurka na zamówienie. Tak przygotowany mebel na wymiar może zostać wykonany w praktycznie dowolnym rozmiarze, niezależnie od tego czy szukasz małego czy dużego biurka. Zazwyczaj maksymalnie blat posiada 200 cm szerokości i 100 cm głębokości, więc dysponujesz wieloma możliwościami. Na wymiar zamówić można również biurko w kształcie litery L, które może posiadać wymiary 220 cm szerokości i 100/84 cm głębokości. Poza możliwością przygotowania biurka w kształcie litery L, możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kształtów – Skull, Koala lub Simple. Każdy z zaprojektowanych kształtów został stworzony z myślą o ergonomiczności i najwyższym komforcie podczas wielogodzinnych rozgrywek czy długiej pracy przy komputerze.

blat

Rozmieszczenie modułów

Jeżeli spędzasz wiele godzin przy komputerze, zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje stanowisko komputerowe powinno być jak najbardziej funkcjonalne. Kupując biurko na  zamówienie dodatkowe moduły mogą zostać zamontowane w standardowym miejscu lub umiejscowione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które szczególnie cenione jest przez naszych klientów, to montaż bezprzewodowej ładowarki w blacie biurka. Ten moduł (jak również wiele innych dostępnych w naszym sklepie) dodać możesz do każdej bazy. Baza to nic innego jak stelaż i blat, które tworzą razem Twoje wymarzone biurko. Bezprzewodowa ładowarka idealnie sprawdzi się jako dodatek do biurka komputerowego oraz pozwoli Ci w łatwy sposób naładować telefon. Dzięki małej wielkości ładowarkę można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu na blacie i cieszyć się jej funkcjonalnością.

Dodatkowe wyposażenie po zakupie

Jeżeli dysponujesz ograniczonym budżetem lub nie masz pewności czy dodatkowy moduł jest dla Ciebie odpowiedni – nic straconego. Nie musisz podejmować wszystkich decyzji przed zakupem biurka. Przykładowo maskownica do kabli czy dodatkowe listwy zasilające na indywidualne życzenie mogą posiadać przygotowane wcześniej otwory montażowe. Takie działanie daje Ci możliwość podjęcia decyzji w przyszłości, po zakupie biurka. Przygotowanie otworów montażowych dostępne jest w biurkach personalizowanych. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie zaplanować ustawienie całego sprzętu komputerowego na blacie biurka i dopiero później zdecydować, czy potrzebujesz dodatkowych elementów.

https://mobiusdesk.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here