tanie buty

Kobiece buty mogą być dużym wydatkiem, mogą też kosztować grosze. Które z nich wybierzemy, zależy od tego, jakie mamy wobec nich oczekiwania. Kiedy wybieramy i porównujemy różne pary butów, jednym z ważniejszych kryteriów branych przez nas pod uwagę, jest cena. To niewątpliwe dość istotna kwestia, ponieważ niektóre mogą kosztować krocie, ale można też wybrać tanie buty już za… kilkanaście złotych.

Dobre buty – tylko wysoka cena?

Wiele osób powtarza, że dobrych butów nie da się kupić za niewielką kwotę. Te najlepsze wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, są starannie szyte zamiast klejone, a to wszystko po prostu musi kosztować. W zamian jednak można oczekiwać, że buty takie wytrzymają dłużej i dłużej też będą się dobrze prezentować (o ile zadbamy o ich właściwą pielęgnację i przechowywanie). Zazwyczaj jest to prawda, ale niestety nie zawsze.

Część kobiet  jest zdania, że lepiej jest co sezon kupować tanie buty damskie i mieć zawsze coś nowego na nogach, niż wydać większą kwotę i mieć jedną parę butów przez dłuższy czas. Tradycjonalistki, szczególnie te, które nie przepadają za robieniem zakupów (owszem, są takie kobiety!) wolą zaś nosić jedną parę nawet przez lata, aż do całkowitego zużycia. Czy to jednak oznacza, że nie znajdą nic dla siebie wśród tanich butów? Niekoniecznie!

Bez logo czy z metką?

Czasem można spotkać się z sytuacją, że buty damskie sygnowane znanym logo, kosztują dość dużo, jednak ich jakość jest podobna do tak zwanych ‘no name’. Wszystko za sprawą marki i jej dobrej sławy, która pozwala na podniesienie ceny. Dlatego też niekiedy nie ma sensu się tym sugerować i odrzucać z góry mniej znanych firm. Istnieją również takie renomowane firmy, które nie mogłyby pozwolić sobie na rozczarowanie klienta. Każda para ich butów przygotowywana jest z wielką starannością, a ewentualne reklamacje rozpatrywane zawsze na korzyść klienta. Warto rozejrzeć się trochę na rynku obuwniczym, by zyskać rozeznanie, które firmy szyjące tanie buty stosują dobrego rodzaju materiały i które znane marki rzeczywiście oferują produkt warty swojej ceny.

Buty na prezent dla kobiety

Istnieje przesąd, który mówi, że nie należy nikomu kupować butów. W naszym społeczeństwie jednak już chyba nikt w niego nie wierzy, a kobiety z wielką radością przyjmują buty jako prezent. To podarek praktyczny i zawsze mile widziany, pod warunkiem tylko, że zna się dobrze gust osoby obdarowanej, albo np. robi zakupy wspólnie, szukając tanich butów na wyprzedażach. Na wszelki wypadek, planując taki prezent należy poznać dokładny rozmiar stopy kobiety, nie tylko w podstawowej numeracji, ale i długość jej stopy wyrażoną w centymetrach. Będzie to gwarantem dobrego dopasowania obuwia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here