Idealna bluzka do pracy

Czy tego chcemy, czy nie — znaczną część naszego życia spędzamy w pracy. Aby jednak czuć się tam znacznie lepiej i przyjemniej, dobrym pomysłem może się okazać zakup ubrań, takich jak bluzki, w których się pokażemy. Łatwo się jednak domyślić, że każda z bluzek dostępnych w sklepie dobrze spisze się w takiej sytuacji. Jakie fasony mogą być największymi przyjaciółmi kobiet pracy?

Żelazny klasyk

Przeglądając najróżniejsze oferty sklepów, szybko zrozumiemy, że zawsze najlepszym wyjściem będzie zakup prawdziwej klasyki, takiej jak biała bluzka koszulowa. Możemy z nią zrobić naprawdę wiele i to od nas zależy, jak ją wykorzystamy! Różne kroje, akcenty i odcienie bieli – to właśnie tym możemy manipulować, tak aby stworzyć stylizację, która nam się podoba. Wbrew pozorom, wcale nie musi być ona nudna! Wystarczy otworzyć głowę na takie rozwiązania jak koronki, wiązania czy inne tego typu konwenanse. Nie przesadzajcie jednak w drugą stronę! Zbyt odważny, czy za bardzo prześwitujący może spotkać się z negatywnym odbiorem kadry menedżerskiej! Pamiętajmy, w końcu reprezentujemy interesy naszej firmy!

Nie tylko biały

Nie oznacza to jednak tego, że powinnyśmy zakrywać się całe i decydować się wyłącznie na krystaliczną biel! Spokojnie możemy wybierać najróżniejsze kolory, które są nie tyle, ile neutralne, lecz pozwalają także na pewną zabawę. Szczególnie jesienią warto wziąć pod uwagę barwy takie jak butelkowa zieleń, bordowy czy nawet coś w stylu piaskowego khaki. Taka paleta kolorów jest świetnym pomysłem na okres od września do praktycznie początku lata! Jeżeli mielibyśmy polecić Wam jeden fason, to pewnie byłaby to bluzka… odkrywająca ramiona! To nieco ryzykancki krok, ale kto mówi, że nie warto go podjąć?

Podsumowanie

Jak widzicie, bluzki do pracy nie muszą być nudne i nieciekawe, a tak naprawdę to od nas zależy, na co postawimy w ubiorze „do pracy”. Zróbcie to, co uważacie za słuszne – gdyż dopóki jest to dopasowane do specyfiki stanowiska i czujecie się w tym dobrze – to spokojnie możecie się na to zdecydować. A ty, w czym będziesz wybierać się do pracy?

Bluzy damskie do pracy i nie tylko znajdziecie na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here