Ile kosztuje przeszczep włosów?

Łysienie to poważny problem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Skuteczność kosmetyków z apteki jest dość kontrowersyjna. Podobnie jak działanie babcinych, domowych sposobów. Najlepszym rozwiązaniem jest przeczep włosów. Wiele osób uważa, że jest to bardzo drogi zabieg… ale czy jest tak na prawdę?

Przeszczepianie włosów Warszawa

Warto wiedzieć, że ceny transplantacji włosów w różnych klinikach są bardzo zróżnicowane. Najczęściej, jest on zdecydowanie droższy w dużych miastach. W małych miejscowościach, przeszczepy są jednak bardzo rzadko wykonywane, a renoma klinik, które przeprowadzają zabieg – jest wątpliwa. Transplantacja włosów Warszawa jest bezpieczniejszym wyborem, bo większość klinik, która oferuje taką usługę ma już wielu zadowolonych klientów, którzy mogą świadczyć na ich korzyść.

Przeszczep włosów warszawa cena

Cena zabiegu transplantacji włosów wynosi od 1500 do 15 000 złotych. Są kliniki, których ceny zaczynają się od 7500 zł. Cena zależna jest od metody jaką przeprowadzany jest zabieg, kliniki oraz przede wszystkim – ilości przeszczepianych mieszków włosowych. Z racji tego, że cena za przeszczepianie włosów Warszawa, potrafi być zapierająca – większość klinik oferuje możliwość rozłożenia jej kosztów na raty lub też zaciągnięcia na ten cel kredytu. Transplantacja włosów Warszawa daje dużo większe możliwości, niż wykonanie tego samego zabiegu w mniejszym mieście. Nic nie stoi na przeszkodzie by porównywać ceny i opinie konkurujących ze sobą klinik. W ten sposób można wyłonić najlepszą ofertę. Skorzystanie z niej będzie najlepszym wyjściem, aby raz i na zawsze pozbyć się problemu z wypadaniem włosów. Tym bardziej, że niektóre kliniki dają dożywotnią gwarancję na swoje usługi. Przeszczep włosów warszawa cena jest dość wysoka.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Na cenę transplantacji włosów we Warszawie, nie składa się wyłącznie sam zabieg. Zapłacić należy także za specjalistyczną konsultację przed nim. Po transplantacji włosów należy przyjmować leki oraz maści, które wspomagają gojenie się ran. W zależności jak będzie przebiegało gojenie, potrzebna będzie dostosowana ilość leków. Oczywiście, im ich więcej – tym drożej. Rekonwalescencja po zabiegu trwa około pięciu dni. Nie zawsze, możliwy jest natychmiastowy powrót do pracy. Dni te, również należy doliczyć do ogólnej ceny zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here