stosunek

Jak sprawić, aby seks stał się dłuższy?

Rola kochanka, który w każdej sytuacji potrafi zadowolić swoją kobietę, jest marzeniem każdego mężczyzny. Stąd każdy chce się dowiedzieć co go cechuje. Niestety, odpowiedź na to pytanie jest znacznie bardziej skomplikowana, bowiem składa się na nią wiele różnych czynników od fizycznych po psychologiczne. Jednak bez wątpienia jedną z najważniejszych cech wspaniałego kochanka jest długość stosunku seksualnego.

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem informacja, że panie nie lubią krótkodystansowców. Przedwczesny wytrysk jest koszmarem każdego mężczyzny. Bez znaczenia czy wystąpił on jeszcze przed stosunkiem, czy tuż po jego rozpoczęciu. W przypadku tych dwóch scenariuszy, żadna z pań nie będzie zadowolona. Brak spełnienia seksualnego będzie prowadził do powolnego kryzysu, a nawet rozpadu związku.

Dlatego żaden z panów nie powinien ignorować problemów związanych z przedwczesnym wytryskiem. Jest to jedno z najczęściej występujących zaburzeń seksualnych. Badania wykazują, że cierpi na nie aż 30% mężczyzn na świecie. Dotyczy ono każdego, zarówno tych którzy dopiero zaczęli wkraczać na drogę seksualnego spełnienia, jak i prawdziwych weteranów. Spowodowane jest to szeregiem różnych czynników, na które mężczyźni narażeni są w swoim codziennym życiu. Niezdrowy tryb życia, śmieciowe żarcie, używki, hormony czy choroby występujące wraz z wiekiem jak nadciśnienie, prostata czy cukrzyca. Do tego dochodzą jeszcze czynniki psychologiczne.

Nie ma co się oszukiwać. Panowie w dzisiejszych czasach nie mają łatwo. Problem przedwczesnego wytrysku zdecydowanie jest jednym z najbardziej poważnych problemów mężczyzn, jednak nie należy się tym przejmować, bowiem istnieje wiele sposób na jego rozwiązanie.

Jak przedłużyć erekcję w najskuteczniejszy sposób?

Na samym wstępie przedstawiony zostaną najlepsze tabletki na dłuższy stosunek bez recepty, o których można przeczytać w artykule, o których można przeczytać w artykule https://erektoportal.pl/jak-przedluzyc-stosunek/. Suplementy te cieszą się obecnie bardzo dobrymi opiniami wśród swoich użytkowników. Regularne ich stosowania przyczynia się do znacznego polepszenia kondycji seksualnej każdego mężczyzny. Niezwykle wygodna forma, w postaci tabletek powoduje, że ich stosowanie jest niezwykle proste i atrakcyjne, bowiem ich zażywanie nie wiąże się z występowaniem jakichkolwiek skutków ubocznych.

Aby zwiększyć skuteczność działania wyżej opisanych tabletek, każdy mężczyzna powinien dokonać zmiany swojego codziennego trybu życia. Dłuższy seks każdemu facetowi zagwarantuje:

  • zdrowy jadłospis – zdrowa dieta odgrywa fundamentalną rolę w życiu seksualnym każdego pana. Brak regularnych posiłków, a także niezdrowe jedzenie powodują mniejszy napływ krwi do prącia, tym samym powodując występowania zaburzeń seksualnych.
  • aktywność fizyczna – nie ma lepszego sposobu na podniesienie testosteronu w męskim organizmie. Ćwiczenia aerobowe i siłowe przyczynią się do zwiększenia wytrzymałości i sprawność każdego mężczyzny. Dodatkowo tym samym zwiększając ich popęd seksualny. Liczne badania wykazują, że nawet najmniejsza aktywność fizyczna z partnerem, powoduje, że ich chęć na seks wzrasta.
  • odpowiednia ilość snu – w dobie dzisiejszych czasów ludzie mają skłonność do nie przykładania odpowiedniej wagi do snu. Tryb życia, który został wszystkim narzucony powoduje, że każdy żyje w biegu, tym samym nie mając możliwości dbania o siebie. Powoduje to, to że ludzki organizm nie ma szans na regenerację. Odpoczywa on najbardziej podczas odpowiedniego snu, w przypadku gdy ilość przespanych godzin jest nieodpowiednia bądź sen jest płytki, nie ma możliwości na niezbędną regenerację. Wszelkie badania pokazują, że człowiek powinien spać od 8 do 9 godzin dziennie (oczywiście jest to sprawa indywidualna dla każdego organizmu). Oprócz ilości snu, ważna jest też jakość snu, stąd każdy powinien przykładać wagę do warunków, w których odpoczywa. Pokój powinien być zaciemniony, z odpowiednią temperaturą, a wszelkie urządzenia elektryczne powinny znajdować się jak najdalej. Zdrowy sen jest kluczowy do dobrego samopoczucia każdego człowieka, co przekłada się w dalszej kolejności na każdą płaszczyznę, w tym seksualną.
  • ćwiczenie mięśni Kegla – ćwiczenia te powstały z myślą o każdym mężczyźnie, który zmaga się z przedwczesnym wytryskiem. Regularne i odpowiednie ich wykonywanie przyczynia się do znacznego opóźnienia wytrysku podczas stosunku. Są one niezwykle proste, jednak aby przyniosły one upragniony efekt, należy je wykonywać dokładnie i przede wszystkim regularnie.
  • zrezygnowanie z używek – zażywanie wszelkich używek skutkuje występowaniem przeróżnych zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Powodują one ograniczenie przepływu krwi do prącia, co bardzo często odpowiada za impotencję występującą u panów. Alkohol, papierosy czy narkotyki są przekleństwem dla udanego życia seksualnego.
  • dobre samopoczucie – bardzo często za wszelkimi zaburzeniami seksualnymi stoją czynniki psychologiczne. Stres, poczucie niskiej wartości czy depresja, powodują, że mężczyzna nie jest w stanie odbyć pełny stosunek seksualny. Co więcej, dolegliwości te powodują, że traci on stopniowo ochotę na seks. Dlatego komfort psychiczny jest ogromnie ważny w życiu seksualnym każdego człowieka. Każdy mężczyzna powinien znaleźć sobie jakieś hobby, które będzie mu pomagało w walce z towarzyszącym mu stresie czy depresji. W przypadku występowania konfliktów w związku, koniecznym jest odbycie szczerej rozmowy ze swoją partnerką i określenie swoich wzajemnych oczekiwań i pragnień.

Wszystkie wymienione wyżej sposoby mają na celu pomoc w zwalczeniu problemów związanych z przedwczesnym wytryskiem występujących u mężczyzn. Trzeba jednak pamiętać, że będą one skuteczne tylko wówczas, gdy będą one stosowane regularnie.

Czy rzeczywiście długość stosunku ma znaczenie?

Oczywiście, że ma. Każdy kto myśli inaczej jest w dużym błędzie. Seks może być najwspanialszy na całym świecie, jednak gdy będzie trwał on krótko, żadna kobieta nie będzie zadowolona. Trzeba pamiętać, że kobiety potrzebują więcej czasu, aby uzyskać seksualne spełnienie niż mężczyźni. Badania wykazują, że średni czas trwania stosunku, od początku gry wstępnej do zakończenia liczy dwadzieścia osiem minut. Natomiast średni czas, w którym penis znajduje się w pochwie to trzynaście minut.

Jeżeli, którykolwiek z panów znajduje się poniżej tej średniej, zapewne cierpi na zaburzenia na tle seksualnym. Ważnym jest, aby zdawał on sobie z tego sprawę i zaakceptował trapiący go problem, ponieważ nieleczony i ignorowany sam nie zniknie lecz przyczyni się do znacznie gorszych konsekwencji zarówno fizycznych jak i psychicznych. Występowanie przedwczesnych wytrysków u panów powoduje, że charakteryzują się oni coraz mniejszą ochotą na seks, aż w pewnym momencie w ogóle przestają mieć jakąkolwiek ochotę. To bez wątpienia prowadzi do rozpadu ich relacji z partnerką, a także do pojawienia się depresji. Stąd mężczyźni powinni od razu rozpocząć leczenie swoich zaburzeń, gdy tylko zauważą u siebie jakiekolwiek ich objawy. Szczególnie, że dzięki współczesnej medycynie ich leczenie jest niezwykle proste. Każdy mężczyzna może stać się kochankiem na miarę wszechczasów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here