tusz do HP DeskJet 2130

Musisz właśnie wymienić wkład w drukarce? Najważniejsze, by kupić prawidłowy, kompatybilny produkt. Nie wiesz, które kartridże są odpowiednie? A może wydają Ci się zbyt drogie? Wyjaśniamy, jaki tusz do HP DeskJet 2130 jest właściwym materiałem eksploatacyjnym oraz gdzie można dostać go taniej!

Osoby pierwszy raz kupujące wkłady do drukarki mogą mieć kłopot z wyborem odpowiedniego produktu. Zwykle producenci opisują jakie materiały eksploatacyjne są kompatybilne z danym modelem urządzenia. Instrukcja gdzieś się zawieruszyła? Dowiedz się, jaki tusz do HP DeskJest 2130 jest odpowiednim wkładem oraz jak można kupić do w lepszej cenie!

Tusz do HP DeskJet 2130 – jakie wkłady są kompatybilne z urządzeniem?

Kompatybilnymi materiałami eksploatacyjnymi do drukarki HP DeskJest 2130 są wkłady HP o numerze 302. Są dostępne w wersji kolorowej oraz czarnej. Ich połączenie daje pełną paletę drukarską CMYK, umożliwiającą uzyskanie szerokiej gamy odcieni wszystkich kolorów.

Tusz do HP DeskJet 2130 jest sprzedawany w wersjach podstawowych (o wydajności 165/190 stron) oraz XL (330/480 stron). Mniejsze wkłady kosztują ok. 80-85 zł, natomiast większe ok. 145 zł. Komplet podstawowych kartridżów to koszt ok. 180 zł. Biorąc pod uwagę wydajność, są to dość kosztowne materiały. W przeliczeniu, wydruk jednej strony w czerni kosztuje ok. 40 gr, czyli cztery razy więcej niż w punktach ksero! Przy tym osoby drukujące sporo będą musiały często wymieniać wkłady, co jest kłopotliwe i kosztowne. Rocznie na zakup tuszu do HP DeskJet 2130 można wydać od 840 do nawet 2160 zł, zakładając druk tylko 6 stron dziennie! Uczniowie, studenci czy osoby pracujące w domu z pewnością przekraczają ten limit.

W jaki sposób można zaoszczędzić na tuszu do HP DeskJest 2130?

Zakładając, że korzysta się nawet tylko z czarnego atramentu, wydatek rzędu 80 zł miesięcznie to dość spore obciążenie, szczególnie dla studentów czy osób w trudniejszej sytuacji finansowej. Niektórzy z tego względu rezygnują z posiadania drukarki, ale wiele osób stara się po prostu znaleźć sposób na tańsze drukowanie w domu. Tusz do HP DeskJest 2130 można kupować oczywiście na promocjach czy też w punktach oferujących ceny hurtowe. Nie zawsze uda nam się jednak znaleźć taki sklep czy trafić na przecenę. W ten sposób nie zaoszczędzi się też zbyt wiele – średnio kilkanaście złotych na sztuce.

Zdecydowanie najtańszym wyjściem jest kupowanie zamienników tuszu do HP DeskJet 2130. Są to wkłady idealnie kompatybilne z tym urządzeniem, gwarantujące zadowalającą jakość druku. Działają dokładnie tak samo, dlatego doskonale się sprawdzają. Przy tym kosztują nawet kilkadziesiąt złotych mniej! Co więcej, mają najczęściej większą pojemność, dlatego wystarczają na znacznie dłużej. W cenie ok. 65 zł można kupić wkład 15 ml (wydajność ok. 1000 stron)! Zostając przy założonej wcześniej eksploatacji 6 stron dziennie, taki kartridż wystarczy wymienić tylko 2 razy w roku. W ten sposób rocznie zamiast 840 zł wyda się jedynie 130 zł!

Gdzie można kupić tusz do HP DeskJet 2130 w dobrej cenie?

W Internecie działają specjalne serwisy sprzedające materiały poligraficzne, m.in. www.tonerpartner.pl. Oferują nie tylko tusz do HP DeskJet 2130 w cenie hurtowej, ale też świetnej jakości wkłady zamienne. Decydując się na zakup takich produktów można zmniejszyć cenę domowego druku z 40 gr do nawet 6-2 gr za stronę. Wygodna wyszukiwarka, szybka darmowa dostawa, wsparcie konsultantów (telefoniczne i online) to jedynie kilka z dodatkowych ułatwień. Zamówienie tuszu do HP DeskJet 2130 przez Internet to zdecydowanie najwygodniejszy, a zarazem najtańszy sposób na jego zakup!

Dobry, kompatybilny tusz do HP DeskJet 2130 wcale nie musi być drogi. Spraw, by drukowanie w domu było jak najbardziej opłacalne. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, kupując zamienniki wkładów o nr 302!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here