Na ulicach spotyka się w dzisiejszych czasach więcej mężczyzn z zarostem, niż bez niego – warto więc, aby mężczyźni, oczywiście o ile im to odpowiada, szli za trendem i włosami porastali. Po pierwsze dlatego, że włosy na głowie symbolizują witalność, a włosy na twarzy symbolizują męskość. Po drugie dlatego, że obecnie panuje styl lumberseksualny, wedle którego idealny mężczyzna nosi dżinsy, koszulę w kratę i porządny zarost. Czemu więc, pod choinką brodatego mężczyzny nie mógłby wylądować prezent zawierający kosmetyki do brody?!

Zimowo-świąteczny czas

Grudzień to piękny czas. Magiczna zima i jeszcze bardziej magiczne święta sprawiają, że w głębi każda osoba grudzień uwielbia. Ale grudzień to również czas prezentów. W Adwencie przypada 6-go grudnia, czyli Mikołajki. Boże Narodzenie coraz bardziej słynie natomiast z tego, że pod choinką kryją się niespodzianki. I chociaż liczy się najbardziej być niż mieć, to choćby skromny podarunek sprawia radość. Warto więc nie tylko dostawać i brać, lecz również dawać. Zapewnia to jeszcze większą frajdę. Co można zatem podarować mężczyźnie? Przekonajmy się o tym!

Prezenty dla mężczyzny

Mężczyźni uchodzą za osoby, którym ciężko coś kupić na prezent. Mimo wszystko można się postarać. Koszula lub krawat to ubrania, które jak najbardziej wypada komuś podarować. Butelka alkoholu dla mężczyzny okazują się wręcz idealne. Paczka słodyczy uchodzi za prezent bardzo typowy, ale jednocześnie bardzo lubiany. Jeżeli znamy ulubione zapachy mężczyzny, można wybrać mu perfumy. Również inne kosmetyki powinny go zadowolić. Jeśli mężczyzna posiada brodę i o nią dba, wspaniałą niespodzianką okażą się dla niego kosmetyki do włosów.

Kosmetyki dla brodaczy od najlepszych marek

Kosmetyki dla mężczyzny warto kupić od najlepszych marek. Znajdziemy je w typowych drogeriach, ale również w specjalnych sklepach dla brodaczy. Jeden z nich to na przykład BeardMan.pl, który prowadzi sprzedaż internetową. W jego szerokiej ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji fryzur oraz bród.

Najpopularniejszym kosmetykiem dla brodaczy okazują się olejki do brody. Nawilżają i nadają obłędnego zapachu, w zależności od jego rodzaju – kwiatowego, owocowego lub drzewnego. Nawilżenie zapewniają też kremy i balsamy. Działają one doskonale zarówno na włosy, jak też na skórę. Szampony i odżywki to podstawa w dbaniu o włosy. Najlepiej gdy zawierają naturalne, roślinne ekstrakty wzmacniające włosy, zarówno te na głowie, jak też te na twarzy. W układaniu włosów najlepiej sprawdzają się pomady, nie tylko nie niszczące włosia, ale wręcz dodające mu witalności. W zależności od włosów i ich zdolności do posłuszeństwa istnieją pomady ciężkie, średnie i lekkie. Można sprezentować też zestawy zawierające kilka kosmetyków lub kosmetyk i akcesoria, jak na przykład grzebień lub szczotkę stworzone specjalnie do zarostu. Wśród godnych polecenia marek wymienia się: Apothecary 87, Pomp & Co., Captain Fawcett oraz Percy Nobleman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here