Tytuł tego artykułu nie jest przypadkowy. Dzisiaj będziemy się zajmować urodą każdej z nas. Bo, we własne piękno, nikt nie powinien wątpić! W końcu to takie oczywiste! Wiemy jednak, że wiele osób ma problem z zauważeniem własnego piękna. Dzisiaj jednak, w chęci dążenia do perfekcyjnego świata, postaramy się przekonać Cię, że mamy rację.

Otaczający nas świat nigdy nie był ani czarny, ani biały. Wiele osób twierdzi, iż dominują w nim odcienie szarości. My jednak uważamy, że żyjemy w feerii barw i otacza nas więcej elementów, niż sami jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Takie podejście zdecydowanie ułatwia czerpanie radości z każdego kolejnego dnia i umożliwia wstawanie z łóżka z uśmiechem na ustach.

Niestety, bardzo rzadko sami z siebie myślimy o sobie dobrze i naprawdę dostrzegamy w sobie niewiele rzeczy wartych uwagi. Zdecydowanie bardziej skupiamy się na tym, czego w sobie nie lubimy i co wolelibyśmy zmienić. W pewnym sensie takie podejście do życia oraz własnej osoby jest efektem wychowania oraz jednej z naszych narodowych cech – narzekania. Ile razy w ciągu tygodnia zwróciłaś uwagę na jakąś drobną niedoskonałość, która przeszkadza Ci od jakiegoś czasu? Niestety, lecz regularnie wiele z nas ucieka wręcz przez lustrami, przez co nie dostrzega swojego naturalnego piękna.

A, patrząc na całą sprawę zgodnie z logiką, w myśleniu o sobie dobrze nie ma nic zdrożnego. Wręcz przeciwnie – powinniśmy szanować samych siebie oraz doceniać to, co mamy. Nawet jeśli to wartości niematerialne. Nawet jeśli kiedykolwiek usłyszeliśmy coś niemiłego pod swoim adresem, to nie warto się tym przejmować – zaakceptujmy siebie takimi, jakimi jesteśmy. Są na to sprawdzone sposoby!

Pierwszą radą, która polecana jest przez specjalistów jest wyzwanie z lustrem. Stań przed taflą, w której zobaczysz swoje całe odbicie. Zlustruj się dokładnie wzrokiem i znajdź minimum 3 elementy, które Twoim zdaniem są Twoimi mocnymi stronami. Nieważne czy będą to szczupłe łydki, delikatne dłonie czy gładka skóra. Nie bójcie się oskarżeń o samouwielbienie – nie mają one w tym przypadku żadnych podstaw. Wręcz przeciwnie, takie podejście do problemu sprawi, że zaczniesz dostrzegać w sobie wszystko to, co najlepsze. Twoje zalety z pewnością są zdecydowanie większe, aniżeli na początku Ci się wydaje.

Kolejnym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalisty. Część z nich jest w stanie, za pomocą swojej specjalizacji, pokazać Ci, jak piękna jesteś. Jednymi z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie jest facefabric.pl, które przeprowadza swoje metamorfozy w Poznaniu. Wizaż to sztuka, która ma na celu wydobycie wszystkiego, co najlepsze. O jego sile przekonała się już znaczna część kobiet. Katarzyna Woźniak, wizażystka z Face Fabric to absolwentka Maski, jednej z najbardziej prestiżowych szkół charakteryzatorskich. Po ukończeniu edukacji dalej dążyła do zwiększenia swoich umiejętności poprzez kolejne próby i zdobywane doświadczenie. W chwili obecnej sama prowadzi własne wykłady, co jest najlepszym potwierdzeniem nieprzeciętnych umiejętności.

Sam wizaż wykonany przez profesjonalistów może okazać się jedynie przystankiem do dalszego odkrywania własnego piękna. Może on przerodzić się w dalsze modyfikacje, takie jak zmiana fryzury czy całkowitego image’u. Pamiętaj, nic nie stoi Ci na przeszkodzie, aby dążyć do realizacji własnych pragnień i marzeń. W końcu nikt nie przeżyje życia za Ciebie! To znana prawda, która powinna przyświecać Ci każdego dnia. Korzystając jednak z obecności w Face Fabric warto również zainteresować się sesjami zdjęciowymi realizowanymi przez tamtejszych fotografów. Profesjonalne zdjęcia w połączeniu ze starannie dobranym makijażem bez wątpienia wyjdą doskonale. Będą również namacalnym dowodem, który nie pozwoli Ci zapomnieć o tym, że wszystkie jesteśmy piękne. Nawet w najgorszy dzień, a wszystkie takie mamy, będziesz mogła spojrzeć na efekty sesji i głośno krzyknąć jestem piękna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here