Wizyta w salonie urody stanowi prawdziwą przyjemność tylko wtedy, gdy wszelkie dodatkowe czynności z nią związane ograniczają się do minimum. Co zrobić, by w pełni cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i nie tracić czasu na zbędne formalności?

Salony urody możemy dziś spotkać już na każdym kroku. Jednakże szeroka oferta niekoniecznie oznacza ułatwienie w zakresie wyboru idealnej placówki. Znalezienie odpowiedniego miejsca, które spełni nasze oczekiwania, stanowi równie duży problem, gdy szukamy najlepszego fryzjera w Warszawie, jak i podczas poszukiwań zaufanej kosmetyczki w podmiejskich rejonach. Na szczęście istnieje rozwiązanie, z którym wszystko staje się proste – bez względu na lokalizację.

Platforma Moment.pl – dobra dla każdego

Nikt nie lubi spędzać długich godzin na wyszukiwaniu usług fryzjerskich czy kosmetycznych – dostępnych salonów w swojej okolicy, konkretnego zabiegu czy opinii na jego temat. O ile wygodniej byłoby, gdyby istniało jedno, konkretne miejsce, w którym zawsze bez trudu znajdziemy wszystkie potrzebne informacje? Dobra wiadomość jest taka, że to miejsce już istnieje! Nowoczesna platforma Moment.pl to skarbnica wiedzy na temat najlepszych salonów urody w całej Polsce, umożliwiająca szybką rezerwację wizyt przez internet – i to 24/7!

Znajdź salon idealny

Wybór odpowiedniego salonu urody często stanowi nie lada wyzwanie, a trudności pojawiają już na etapie wyszukiwania okolicznych placówek. Na szczęście teraz możemy zapomnieć o tego typu problemach. To za sprawą Moment.pl, gdzie do dyspozycji mamy bazę ponad 30 tysięcy salonów w całym kraju, wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Znajdziemy tam oferty wraz z cenami, opisy pracowników, a także opinie dotychczasowych klientów – wszystko, czego potrzebujemy, by zdecydować się na wizytę. A skąd pewność, że zamieszczone w portalu opinie są wiarygodne? Gwarantuje to jedna, prosta zasada, zgodnie z którą wystawiać je mogą tylko osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu.

Rezerwacja w… moment!

Rezerwacja wizyt przez internet za pośrednictwem Moment.pl to niezwykle prosty i wygodny proces. Gdy wybierzemy już salon, umówienie się zajmie nam zaledwie kilka chwil. Co ważne, nie musimy przy tym martwić się o godziny otwarcia placówek. Nowoczesny system funkcjonuje bez przerwy – 24/7 – i umożliwia rezerwację w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że gdy tylko zatwierdzimy wybór konkretnego terminu, ten natychmiast pojawi się w kalendarzu salonu i nie będzie już dostępny dla innych klientów.

Jak dokładnie przebiega proces rezerwacji?

  • Rozpoczęcie. Gdy zdecydujemy się już na konkretny salon oraz konkretną usługę np. manicure tytanowy z jego oferty, klikamy przycisk “Rezerwuj”, znajdujący się po jej prawej stronie.
  • Wybór pracownika. W pierwszym kroku system poprosi nas o wskazanie pracownika, który ma wykonać wybraną usługę. Jeżeli nie mamy jeszcze ulubionego specjalisty, możemy wybrać tutaj opcję “dowolny pracownik”.
  • Wybór terminu. Spośród wymienionych wolnych dat i godzin wybieramy te, które najbardziej nam odpowiadają.
  • Finalizacja będzie możliwa po zalogowaniu się do swojego konta w Moment.pl. Jeżeli korzystamy z platformy po raz pierwszy, konieczna będzie rejestracja. Gdy wykonamy niezbędne czynności i sfinalizujemy rezerwację, potwierdzenie wizyty zostanie przesłane na nasz adres e-mail.

Z Moment.pl każdy może korzystać tak, jak lubi najbardziej. Do wyboru mamy przejrzystą stronę internetową oraz bezpłatną aplikację, którą z łatwością pobierzemy na swój smartfon czy tablet. Dzięki temu wszystkie informacje i wygodna rezerwacja online są dla nas dostępne zawsze i wszędzie, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. To takie proste – i takie wygodne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here