Użyj tych wskazówek, jeśli masz skojarzenie włosów. Dla celów niniejszego artykułu, skojarzenie włosów jest definiowane jako włosy, które ma problemy z olejem i uszkodzeniami. Większość poniższych sugestii ma na celu zapewnienie najlepszej kombinacji składników wspomnianych w poprzednich dwóch metodach, dążących do rozwiązania obu kwestii.

Jogurt : probiotyczny, naturalny jogurt zapewnia niezbędne składniki odżywcze i wilgoć, w tym białko, które jest ważne, ponieważ białko jest strukturą włosów. Zachęca do wzrostu i naprawy włosów, ale pomaga również wypłukać tłuszcz i tłuszczu, co czyni go idealnym do łączenia włosów. Łatwo łączy się z innymi składnikami, takimi jak awokado, jeśli potrzebujesz większej wilgoci lub truskawek, jeśli potrzebujesz więcej regulacji oleju.

Majonez i truskawki : majonez zapewnia wilgoć i składniki odżywcze, które pomagają nawilżać i naprawiać suche obszary włosów, podczas gdy truskawki regulują produkcję oleju i zwiększają zawartość witaminy C na włosy. Spróbuj użyć trzech truskawek zmieszanych z dwoma lub trzema majonezami.

Jaja i ocet jabłkowy : jaja dostarczają białka, które jest niezbędne do naprawy uszkodzonych obszarów włosów, a także dostarczania składników odżywczych i wilgoci włosów bez zbytniego ciężaru. Ocet jabłkowy można pozbyć się jakiejś głupoty, wypłukać wszelkie pozostałości tłuszczu i produktów kosmetycznych, przy jednoczesnym dobrej kondycji skóry głowy, regulując pH i pomaga łupieżowi. Spróbuj wymieszać 1 lub 2 łyżki stołowe (14, 8 lub 29, 6 ml) ocet jabłoniowy na dwa pobite jaja.

Soda oczyszczona i jogurt : soda oczyszczająca rozluźnia wszelkie zabrudzenia, zabrudzenia, tłuszcze lub gromadzą się z włosów i skóry głowy, a jogurt zapewni, że włosy otrzymają wszystkie potrzebne składniki odżywcze i wilgoć. Spróbuj wymieszać łyżeczkę sody do wypieku na dwie łyżki jogurtu.

http://www.fabrykafigury.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here