NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, WYBIERAJĄC SUKIENKI NA ŚLUB CYWILNY?

Wiele osób, decydując się na ślub cywilny w plenerze robi to po to, aby zrealizować swoje marzenia, dotyczące całej ceremonii. Dzięki temu udogodnieniu można przygotować ślub jak z bajki. W takim planie ogromną rolę odgrywają sukienki na ślub cywilny. Coraz większą popularnością cieszą się zwiewne i romantyczne kreacje. Dlaczego? Oto 5 powodów!

Po pierwsze, idealnie podkreślają atuty sylwetki. Takie romantyczne sukienki na ślub cywilny pozbawione są niewygodnych gorsetów. Zamiast tego na wygląd figury wpływ ma krój kreacji. Projektant doskonale wie, co zrobić, aby uwydatnić nasze zalety, a niedoskonałości zamaskować.

Po drugie, sukienki na ślub cywilny są lekkie. Panna Młoda nie będzie zmęczona noszeniem takiej kreacji i nie będzie potrzebowała pomocy osób trzecich, aby np. zmienić buty, czy skorzystać z toalety. Naturalne, przewiewne materiały sprawiają również, że ciało może oddychać, w związku z czym właścicielka sukni przez cały czas jej noszenia czuje się komfortowo.

Po trzecie, romantyzm połączony z prostotą. Sukienki na ślub cywilny coraz częściej wyglądają bardzo kobieco. Nie posiadają zdobień z cekinów czy cyrkonii. Zamiast tego wykorzystywane są, np. koronki. Dzięki temu kreacja podkreśla naturalne piękno swojej właścicielki, dodając blasku jej skórze, cerze, oczom. Suknie takie idealnie sprawdzą się nie tylko podczas ślubu w kościele czy urzędzie, ale i wśród natury – na plaży, nad jeziorem, czy w ogrodzie.

Po czwarte, możliwość zrealizowania indywidualnych projektów. W Polsce możemy skorzystać z usług doświadczonych projektantów. Wśród nich znajduje się Marta Trojanowska (kolekcje artystki dostępne są na jej stronie internetowej). Projektantka oferuje przygotowanie spersonalizowanej sukienki na ślub cywilny. Wystarczy przyjechać na dwa dni do Warszawy, aby wziąć udział w niesamowitej przygodzie. Pierwszego dnia, następuje wspólne przygotowanie projektu, który będzie realizacją marzeń Panny Młodej. Później pracownia zrealizuje to, co trafi na papier. Panna Młoda może mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał takiej samej kreacji, jak ona.

Po piąte, to nie tylko suknia na ślub! Wiele Panien Młodych ubolewa, że kreację włożą tylko raz, na własny ślub. Nic bardziej mylnego! Sukienki na ślub cywilny można wykorzystywać w przyszłości jeszcze wielokrotnie. Po niewielkich przeróbkach można zabrać taką kreację na wakacje czy ubierać na wyjątkowe okazje. Co więcej, projekty wykonane przez Martę Trojanowską są ponadczasowe. Prawidłowo przechowywana suknia może zostać użyta przez kolejne pokolenie, dzięki czemu stworzona zostanie przepiękna tradycja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here