najlepsza prostownica

Wiele kobiet marzy o prostych włosach, nie wszystkie z nich posiadają takowe, w zastępstwie mają loki czy fale które najnormalniej w świecie po prostu się im już znudziły. Jednak nic straconego, bo od czego mamy prostownicę. Jednakże która będzie tą najlepszą? Na to pytanie postaram się wam pomóc odpowiedzieć w niniejszym artykule.

najlepsza prostownicaRodzaje prostownic

  • prostownica tradycyjna – posiada dwie prostujące płytki i najbardziej podstawowe funkcje jak regulacja temperatury i automatyczny wyłącznik.
  • prostownica parowa -prostownica wytwarzająca parę podczas prostowania. Dzięki temu dba o odpowiednie nawilżenie i zapobiega wysuszeniu włosów.
  • prostownica keratynowa- keratyna poprawia kondycję włosów i zapobiega ich niszczeniu. Po prostowaniu włosy są lśniące, miękkie i gładkie.

Ranking najlepszych prostownic

Do wyboru mamy wiele takich urządzeń na rynku. Dużym atutem będzie funkcja automatycznego wyłącznie, wiele z kobiety w pospiechu przygotowuje swoja fryzurę, każda z nas, a na pewno większość zastanawiała się w korku jadąc do pracy nad dylematem „wyłączyłam prostownicę??”. Przydatną funkcją jest też jonizacja czy uwalnianie kreatyny pod wpływem temperatury. Zaczynamy od tych najpopularniejszych i najchętniej kupowanych przez użytkowniczki.

  • REMINGTON prostownica S 8590 Keratin Therapy

Zastosowana w niej technologia Keratin Protective zapewnia większą ochronę przed uszkodzeniami włosów, dzięki temu Twoje włosy są zawsze prawidłowo wyprostowane.

  • Philips HP8372/00

Prostownica ta zachowuje naturalne nawilżenie Twoich włosów, również chroni je przed uszkodzeniami, oraz zachowuje ich naturalny blask.

  • Babyliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E

Dzięki funkcji jonizacji włosy są bardziej podatne na układanie, również nie elektryzują się co przydaje się w okresie zimowym, ale są miękkie i zdrowe.

Prostownica Rowenta SF1512F0

Posiada system 2 w 1 dzięki której nie tylko wyprostujemy włosy lecz będziemy miały możliwość posiadania wspaniałych loków.

Podsumowanie

Najważniejsze przy wyborze prostownicy będzie dobranie jej do własnych potrzeb. Kobiety o cienkich włosach nie potrzebują temperatury 200 stopni Celcjusza, pożądany efekt uzyskają w znacznie mniejszym zakresie temperatury. Do włosów ze skłonnością do łamliwości mogę polecić te z uwalniana kreatyną podczas pracy, świetnym wyborem będzie prostownica z płytkami na podczerwień, niestety jest ona znacznie droższa opcją od tych przedstawionych w naszym rankingu. Myślę że każda z was znajdzie dla siebie swój złoty środek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here