dieta

Spaceruj jak najwięcej. Spacer to świetna forma ćwiczeń, która zacznie przygotowywać twoje ciało do większej utraty wagi. To może naprawdę przyczyniać się do zwiększenia zdolności płucnych i rozluźnienia mięśni i gotowości do aktywności. Nawet po rozpoczęciu odpowiednich ćwiczeń warto rozważyć codzienne chodzenie.

Na przykład, możesz wprowadzić nawet niewielkie ilości chodzenia do codziennych czynności, parkując dalej od miejsca, w którym musisz iść i pominąć samochód w dowolnym miejscu w promieniu mili.

Możesz też chodzić regularnie przez cały dzień, jak chodzenie na jog. Weź przerwę spacerową zjeść obiad, munching na kanapkę podczas spaceru wokół bloku. Unikaj siedzenia przez dłuższy czas. Siedzenie nie jest strasznie dobre dla twojego ciała, a wiele badań wykazało, że może mieć niebezpieczne długotrwałe skutki na ciele. Jednak, stojąc, aby wykonać te same zadania, które zwykle zasiadają, aby nie tylko zapobiec tym problemom zdrowotnym, może spalić kilka dodatkowych kalorii.

Na przykład używaj stolika zamiast zwykłego biurka lub wstań i lekko ćwicz podczas oglądania telewizji.

Kiedy jednak stoisz na długie okresy, ważne jest, aby wziąć przerwy. Poruszaj się kolanami, rozciągaj się i chodź trochę. To sprawi, że twoje stawów i mięśnie poczują zbyt duże ciśnienie.

www.pasazmamy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here