odżywka do rzęs opinie

Gęste, długie rzęsy podkreślają spojrzenie i przykuwają uwagę. Przeciętna długość „życia” rzęs to 120 dni. Po tym czasie włoski wypadają, a na ich miejscu wyrastają nowe. Obecnie możemy dobrze pielęgnować nasze rzęsy. W drogeriach i aptekach kupić można preparaty przyspieszające ich wzrost, pogrubiające, przedłużające, zagęszczające, hamujące wypadanie.

odżywka do rzęs opinieNajlepsza odżywka do rzęs

Na rynku jest bardzo wiele odżywek do rzęs. Jednak przy wyborze musimy mieć kilka najważniejszych jej cech na uwadze. Są to między innymi:

  • skuteczność -dzięki odżywce rzęsy będą dłuższe, grubsze, ciemniejsze i mocniejsze.
  • szybkość w działaniu- osiągnięcie wymarzonego efektu w jak najkrótszym czasie.
  • bezpieczeństwo w stosowaniu- brak podrażnień oczu i skóry wokół oczu.
  • łatwość w aplikacji i szybkie wchłanianie się produktu
  • przystępna cena

Ranking Odżywek Do Rzęs

1. Revitalash- po skończonej kuracji rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze i mocniejsze. Cała kuracja tą odżywką trwa ok 4-5 miesięcy.
2. Nanolash- rzęsy stają się nie tylko dłuższe, ale również mocniejsze. Nakładamy odżywkę u nasady rzęs,za pomocą aplikatora.
3. Miralash- rzęsy są przede wszystkim długie, grube, mocne i dużo ciemniejsze. Cała kuracja Miralash trwa ok. 4-5 miesięcy, najpierw przez 3 miesiące stosujemy odżywkę codziennie, następnie po tym czasie w celu podtrzymania efektów przez miesiąc lub dwa należy nakładać ją 2-3 razy w tygodniu.
4. Xlash- zagęszcza rzęsy, jednak na efekt maksymalnego wzmocnienia i wydłużenia rzęs musimy czekać czasami aż 6-7 miesięcy.
5. Long 4Lashes- przeznaczona jest do rzęs jak również do brwi. W jej skład wchodzą natomiast:

  • kwas hialunorowy,
  • prowitamina B5,
  • allantoina.

Opinie klientek stosujących odżywki do rzęs

Najważniejszymi kryteriami, które są zależne od zakupu odpowiedniej odżywki są przede wszystkim cena, wygoda stosowania, wydajność i czas oczekiwania na pierwsze efekty. Zdecydowana większość klientek wybrała odżywkę do rzęs Miralash. Posiada ona ich zdaniem najwięcej zalet, ponieważ oprócz bezpieczeństwa i doskonałych efektów działania charakteryzuje się również dobrą ceną, która jest przystępna dla większości osób. Dodatkowo jest ona bardzo wydajna, a efekty widać już po trzech miesiącach.

Odżywka do rzęs to preparat, który przy właściwym dobraniu i regularnym stosowaniu dostarcza rzęsom wartościowych składników, regeneruje oraz stymuluje ich wzrost.

Stosowanie serum jest wygodne i nie sprawia problemów. Szczoteczka umożliwia precyzyjne rozprowadzenie preparatu na całej długości rzęs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here