Olimp Cardio Slim

Olimp Cardio Slim to suplement diety, który przeznaczony jest nie tylko dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie serca, ale także dążących do utrzymania prawidłowej masy ciała. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom wpływa na prawidłowy metabolizm tłuszczów, redukując zbędną tkankę tłuszczową.

Skład

  1. cholina – razem z innymi substancjami cholina, która sama jest częścią substancji tłuszczowych i lipoprotein, nie tylko ułatwia przenoszenie tłuszczów z wątroby do innych narządów, ale i wchłanianie oraz zużytkowanie go w komórkach. Jest nazywana witaminą ożywiającą umysł, która jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się przy wytężonym działaniu i wykazać pomysłowością.
  2. chrom – wpływa na metabolizm. Pierwiastek ten ogranicza także odkładanie się tłuszczu w tkankach. Dzięki tym czynnościom chrom zapobiega otyłości. Zatem jeśli poziom chromu utrzymamy na zalecanym poziomie (albo zwiększymy do 200-400 mg) nasz metabolizm powinien przyspieszyć, a tym samym możemy schudnąć. Chrom pomaga także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  3. ekstrakt z czosnku – przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych.
  4. tiamina – jedną z funkcji jakie pełni witamina B1 jest uczestniczenie w przemianie węglowodanów, czyli procesie, który zapewnia organizmowi energię. Poza tym, składnik ten ma istotny wpływ na pracę układu nerwowego, biorąc udział w przewodzeniu bodźców z nerwów do mięśni. Ponadto cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Cardio Slim pozwoli cieszyć sie zdrowiem

Stosowanie

1 kapsułka dziennie, popijając dużą ilością wody.

Jeśli zatem szukasz preparatu, który zawiera substancje wspierające metabolizm tłuszczów, a także wspomagają serce i wątrobę – dobrze trafiłeś! Cardio Slim przeznaczony do stosowania dla dorosłych jako wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania serca, utrzymania właściwej masy ciała, a także dla utrzymania wątroby w dobrym stanie.

Właściwości

Suplement diety Cardioslim Olimp zawiera formułę składników ważnych dla prawidłowego metabolizmu tłuszczów i dbania o zdrowe serce i wątrobę. Cholina zastosowana w preparacie to składnik występujący naturalnie w organizmie człowieka jako budulec błon lipidowych. Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów w organizmie, a chrom uczestniczy w prawidłowym metabolizmie mikroskładników pokarmowych, wpływających na aktywność enzymów regulujących procesy metabolizmu cukrów i tłuszczów. Pomaga on także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Ekstrakt z czosnku natomiast przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych. Tiamina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca. Zawarte w preparacie Cardioslim witaminy: B6, B12, kwas foliowy, a także cholina przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Homocysteina to czynnik, który determinuje stan układu sercowo-naczyniowego. Ponadto, cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here