Marzą ci się piękne oczy? Sztuczne łzy mogą ci pomóc. Głównie dlatego, że doskonale nawilżają one powierzchnie oka. Dzięki temu oko jest mniej czerwone i nie szczypie. Ważne jest, aby stosować krople i sztuczne łzy profilaktycznie, zawsze wtedy, gdy pojawiają się nieprzyjemne oznaki zmęczenia oczu. Dzięki temu można szybko zareagować i wziąć sprawy w swoje ręce. Istotnym jest, aby dobrać odpowiednie krople do swoich potrzeb. W związku z tym można poprosić o pomoc okulistę bądź farmaceutkę, którzy zrobią wszystko, aby dopasować odpowiednie krople do potrzeb konkretnej osoby.

Ciąża – fakty i mity, o których koniecznie trzeba wiedzieć!
O ciąży krąży bardzo dużo zmyślonych historii, które mają na celu jedynie straszyć ciężarne kobiety. Często wynikają one z troski, ale równie dobrze mogą wprowadzić także niepokój i zdezorientowanie, gdy przyszła mama nie wie już, co jest prawdą, a co wymyśloną historią.
Na pewno mitem jest to, że kobiety w ciąży nie mogą ćwiczyć. Oczywiście, że mogą. Po prostu muszą to być odpowiednio zbilansowane i dopasowane ćwiczenia, które nie zaszkodzą, ani przyszłej mamie, ani jej dziecku. Mitem jest także to, że w ciąży nie wolno podróżować samolotem. Oczywiście pod koniec ciąży lepiej z tego zrezygnować, ale w pierwszych miesiącach nic nie stoi na przeszkodzie.

Wiele osób zastanawia się także, czy iść na zwolnienie w przypadku grypy?
Oczywiście grypę najlepiej jest przeleżeć w domu, ponieważ jest ciężką i bardzo zaraźliwą chorobą, powodującą szereg komplikacji.

www.ortho-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here