Choć i na ulicach i w Internecie coraz więcej mamy erotyki śmiało reklamującej zarówno bieliznę, jak i materiały budowlane, to brakuje nam subtelnej intymności i pewnego klimatu, który czyni ciało wyjątkowym. Stąd coraz większa popularność sesji, które nie mają wiele wspólnego z tradycyjną fotografią, ale są niejako w pewnie sposób wchodzeniem do sypialni.

Coraz bardziej popularna staje się sesja buduarowa, która jest świetną alternatywą dla zdjęć ślubnych czy też przedślubnych. To również doskonały pomysł na bardzo indywidualny prezent dla ukochanego. Stąd poza przewidywalnymi zdjęciami pary młodej z przygotowań do ślubu lub też samej uroczystości coraz modniejsze są na przykład sesje wykonywane o poranku tuż po nocy poślubnej. Tak jak zdjęcia buduarowe nie nadają się oczywiście do pokazywania całemu światu, ale są dla młodych świetnym prezentem.

Pikanteria w związku

Popularność sesji w sypialni nie dotyczy oczywiście tylko nowożeńców. Taki pomysł w doskonały sposób może podsycić atmosferę w związku, nadać jej pikanterii, a dzięki ciekawym pomysłom może być doskonałym uchwyceniem piękna w każdym wieku. W takim wypadku niemalże wszystko jest dozwolone, na co zgodzi się modelka i warto, by zdjęcia robił bardzo kreatywny fotograf. Wrocław daje dodatkowo możliwość zaaranżowania bardzo wielu przestrzeni chociażby w luksusowych hotelach lub klimatycznych pensjonatach. Wszystko zależy od stylistyki, jaką chcemy osiągnąć. I tak bardzo często kobiety w czasie takiej sesji pozują w seksownej bieliźnie, czasem w męskiej koszuli lub kurtce nałożonej na nagie ciało, a są też oczywiście nagie zdjęcia. Co najważniejsze, dominuje tu subtelna erotyka, klimat i delikatność, a zdjęcia nie mają w sobie nic z wulgarności. Liczy się uwodzenie i kokietowanie, pokazywanie tego, co chciałoby się ukryć i ukrycie tego, co warto pokazać. Resztę podpowiada wyobraźnia mężczyzny.

Sesja z pieprzykiem

Wybór klimatu, rekwizytów, ubrania (lub raczej jego braku) i opowiadanej historii to w dużej części zadanie dla kobiety. Ona wie, co „kręci” jej mężczyznę, co wywołuje dreszczyk podniecenia. Stąd też fotografowie spotykają się z przeróżnymi pomysłami i efekty potrafią być naprawdę zdumiewające.

Są kobiety grzeczne i eleganckie, są takie, które chcą pokazać się partnerowi z tej bardziej erotycznej strony. I choć większość pań wybiera na sesję własną sypialnię, ponieważ tam czują się najpewniej, to jednak zdarza się i tak, że pokój hotelowy wywołuje ciekawe skojarzenia i może wprowadzić do sesji klimat na przykład pikanterii. W tym momencie możemy wybrać sobie taką scenerię, jaka będzie odpowiadać wszystkim. Zadaniem fotografa jest to, by kobieta poczuła się wyjątkowo i pięknie, wyglądała seksownie i uwodzicielsko, a zdjęcia, by pokazały intymność i bliskość niezależnie od tego, ile ma się lat i jakie ma się kompleksy. Bo w każdej kobiecie drzemie piękno, a dobry fotograf po prostu je uchwyci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here