Maluchy, jak co roku z niecierpliwością czekają na 6 grudnia – dzień prezentów mikołajkowych. Tego dnia dzieci mogą znaleźć upominki w skarpecie lub pod poduszką. Na tą okazję postaraj się wybrać drobny podarunek, a z szaleństwem prezentowym poczekaj na Wigilię.

Mikołajkowe prezenty – jak wybrać?

Pamiętaj, że każdy zakup prezentu dla dziecka, nawet ten najdrobniejszy, powinien być przemyślany. Rzadko bowiem sprawdzają się spontaniczne zakupy, szczególnie, jeśli chodzi o tak ważne okazje jak Mikołajki. Wybierz więc zabawkę dopasowaną do wieku, zainteresowań i temperamentu dziecka.

Pamiętaj, żeby tego dnia stworzyć dobry klimat, bo nawet najfajniejszy prezent może niezbyt ucieszyć szkraba, jeśli świąteczny czar całkowicie gdzieś zniknie. Ważny jest więc sposób wręczenia, opakowanie i nutka tajemnicy. W dzień poprzedzający mikołajki natomiast możecie wspólnie przygotować skarpetę na prezent lub inne miejsce, gdzie upominek ma się znaleźć. To będzie na pewno bardzo ekscytujące! A jeśli namówisz dziecko by już wcześniej wysłało list do Mikołaja z życzeniami, to jest szansa, że dostanie wymarzony upominek – oczywiście w granicach rozsądku. W takich chwilach warto też wytłumaczyć maluszkowi, że Mikołaj nie spełni wszystkich marzeń, ale będzie się starał coś dopasować.

Mikołajkowe prezenty – co wybrać?

Na mikołajki wybierz drobny, ciekawy i niedrogi prezent. To tylko przedsmak wigilijnej radości. Zwróć jednak uwagę by zabawka była bezpieczna dla dziecka. Jeśli planujesz zakupy przez Internet, wybierz pewny sklep, żeby nie martwić się o jakość produktu. My polecamy sprawdzony sklep dla dzieci bobomio.pl gdzie stawia się przede wszystkim na troskę o bezpieczeństwo dziecka.

A oto, jakie propozycje mikołajkowe można znaleźć na stronie sklepu dziecięcego https://bobomio.pl/:

1. Drewniana kołatka-rechorka marki Oribel. Kosztuje 39 zł, jest przepięknie wykonana i robi dobre pierwsze wrażenie. To urocza drewniana kołatka, która może ozdobić drzwi do dziecięcego królestwa i zachęci tym samym malucha do pukania przed wejściem do innych pomieszczeń. Może być też wspaniałym instrumentem muzycznym, który rozwinie poczucie rytmu u dziecka.

2. Piankowe klocki-puzzle Mammutico Mini 115. Ich cena to 79 zł. To bardzo kreatywna zabawka, którą ma się ochotę układać od razu! Klocki mają nieoczywiste kształty, są giętkie, ale bardzo solidne. Można z nich ułożyć przedziwne rzeczy i rzadko kiedy da się powtórzyć budowlę. Piankowe klocki Mammutico w zasadzie nigdy się nie nudzą.

3. Gra karciana Top 10 marki Janod. W sklepie Bobomio.pl kosztuje tylko 35 zł, a ma naprawdę całą listę zalet. Jest skierowana do dzieci, które uczą się prostego dodawania. Dodawanie jest niezbędne, by wygrać, ale dziecko nie odczuwa żadnego przymusu nauki, po prostu rachuje by dobrze się bawić. Świetna pozycja dla całej rodziny.

4. Czarny sprytny kot dachowiec od Jelly Cat. Kosztuje 79 zł. Przytulanka to zawsze pewny prezent. Dzieci lubią dostawać nowych „przyjaciół”. Jeśli zaś pluszak będzie wyróżniał się spośród innych, z pewnością zaskarbi sobie u dziecka więcej uwagi. A Ten kot właśnie taki jest. Czarny, szczupły i zarazem bardzo przyjazny.

To oczywiście tylko inspiracje, ale właśnie takie drobne, a jednocześnie interesujące i oryginalne prezenty mogą sprawić dziecku radość. Na stronie sklepu bobomio.pl znajdziesz mnóstwo innych bardzo ciekawych, a zarazem bezpiecznych zabawek dla malucha. Przygotuj się na mikołajki już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here