Prezenty z fotografią w tle

Fotoprezenty i różnego rodzaju gadżety ze zdjęciami cieszą się ogromną popularnością. W dużej mierze jest to zasługą mody na spersonalizowane upominki. Samodzielnie zaprojektowany podarek jest bardzo oryginalnym pomysłem i niesie ze sobą zupełnie inną wartość sentymentalną niż taki sam produkt bez fotografii. Sprawdź, na jakie prezenty z wykorzystaniem zdjęć zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Ramka ze zdjęciem

Podarowanie znajomym bądź krewnym niebanalnej ramki z fotografią to prawdziwa klasyka wśród prezentów o bardziej osobistym charakterze. Obecnie możliwe jest nawet wywołanie zdjęć online i umieszczenie ich przez sprzedawcę w wybranej oprawie. Co więcej, paczka z takim upominkiem może powędrować bezpośrednio do adresata. Jest to spore ułatwienie w sytuacji, gdy nie można osobiście wręczyć prezentu.

Fotokalendarz

Uśmiech i wzruszenie na twarzy obdarowanej osoby może wywołać również spersonalizowany fotokalendarz. Jest to świetny pomysł zwłaszcza w przypadku Bożego Narodzenia, które odbywa się tuż przed rozpoczęciem nowego roku. Taki upominek może mieć formę kalendarza biurkowego bądź naściennego. Na poszczególnych stronach można umieścić ulubione fotografie bliskiej osoby. Strzałem w dziesiątkę może być stworzenie kalendarza tematycznego np. ze zdjęciami psa, dzieci bądź wspomnień z wakacji.

Fotomagnesy

W wielu domach obowiązkową ozdobą lodówki jest kolekcja magnesów. W Fotobum można samodzielnie zaprojektować online własną wersję ze zdjęciem. Zestawowi takich fotomagnesów z pewnością nie będzie można odmówić oryginalności. Ponadto fotografie umieszczone np. na lodówce mogą wprowadzić do pomieszczenia przytulną, pełną rodzinnego ciepła atmosferę. Jest to świetny pomysł na prezent np. dla dziadków.

Kubek ze zdjęciem

Kubki z nadrukowanymi zdjęciami od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Taki spersonalizowany prezent na pewno sprawi, że rozpoczęcie dnia z kubkiem herbaty bądź kawy będzie znacznie przyjemniejsze. Często możliwe jest również umieszczenie własnego napisu, co może dodać upominkowi niepowtarzalności i oryginalności. Warto jedynie upewnić się, czy kubek można myć w zmywarce.

Fotopuzzle

Jeśli osoba, której zamierza się zrobić prezent, lubi puzzle, to można śmiało sięgnąć po układankę z fotografii. Wbrew pozorom jest to idealny upominek nie tylko dla dzieci. Dorośli również mogą mieć mnóstwo frajdy podczas tworzenia obrazu z rozsypanki. Warto pamiętać, że układanie puzzli jest bardzo dobrym ćwiczeniem umysłu. Ponadto owoc swojej pracy można później oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

Koszulka ze zdjęciem

Stworzenie koszulki ze zdjęciem może być spełnieniem marzeń z dzieciństwa o projektowaniu ubrań. Taki prezent może mieć dość zabawny charakter, jeśli wybierze się odpowiednią fotografię i np. doda oryginalny napis. Na dodatek T-shirt ze zdjęciem jest bardzo praktycznym upominkiem, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowaną osobę. Dzięki rozwojowi technologii obecnie nadruki są naprawdę trwałe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here