Profesjonalne szafki do przechowywania kluczy – jakie wybrać?

0
1193

Rzeczywistość jest coraz bardziej wirtualna. Wciąż jednak niektóre procedury wymagają tradycyjnych rozwiązań i technik. Tak jest m.in. z różnymi kwestiami dotyczącymi zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W internecie funkcjonują hasła i loginy – w realu wciąż posługujemy się np. kluczami.

Funkcjonalne i bezpieczne meble metalowe

Trudno sobie wyobrazić prawidłowo działającą instytucję – czy to publiczną, czy prywatną, funkcjonującą w różnych działach gospodarki i branżach – bez nowoczesnych i zapewniających maksymalną efektywność mebli biurowych, warsztatowych, medycznych itp.

Niezbędne okazują się m.in. różnego rodzaju regały, sejfy, szafy np. socjalne, garażowe pancerne oraz mniejsze, takie jak: szafka na klucze, szafka skrytkowa czy szafka przegródkowa oraz  apteczki. W zależności od potrzeb danej firmy, instytucji, czy innego podmiotu, rynek mebli metalowych zapewnia w tym temacie dostęp do wszelkiego rodzaju rozwiązań, zarówno modelowych, jak i produktów na zamówienie.

Najpopularniejsze typy szafek na klucze

Osoby uprawnione do posiadania kluczy, m.in.: pracownicy, klienci, uczniowie, studenci, petenci, powinny mieć też zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa w zakresie użytkowania kluczy. Im większy podmiot i różnorodność profilu prowadzonej działalności – tym większe zapotrzebowanie na klucze, a co za tym idzie – konieczne jest zapewnienie odpowiednich warunków do ich bezpiecznego przechowywania. W tym celu produkowane są bezpieczne i wygodne szafki na klucze.

W związku z różnymi potrzebami zamawiających, projektowane są różnego rodzaju szafki służące do przechowywania kluczy. Jednym z najczęściej wybieranych modeli są szafki z haczykami montowanymi na stałe – proponowane są zarówno skrzynki o mniejszej, jak i większej liczbie haczyków. Standard to skrzynki na 10 do 200 haczyków na klucze. Przy większej liczbie, średnio od 120 do 200 sztuk, oferowane są skrzynki z wewnętrzną przegrodą ruchomą, która pozwala łatwiej uporządkować klucze.

Drugim typem szafek są szafki na klucze z haczykami ruchomymi, umiejscowionymi na specjalnych drabinkach, na których zapinane są listwy z haczykami. W tym przypadku również proponowane są szafki z dodatkową przegrodą wewnętrzną, która umożliwia lepsze zagospodarowanie szafki przy większej (do 200) liczbie haczyków.

Oba rodzaje szafek dostępne są w różnych wymiarach – można je zatem łatwo dostosować do indywidualnego zamówienia. Producenci szafek na klucze, m.in. FX Meble, proponują również specjalistyczne szafki, takie jak szafki na klucze ewakuacyjne. Kompleksowa oferta obejmuje także zawieszki-identyfikatory do kluczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here