przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji – jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy.

Cena przedłużania rzęs metodą 1:1

przedłużanie rzęs metodą 1 do 1Cena przedłużenia rzęs uzależniona jest od miasta, w którym znajduje się gabinet i doświadczenia stylistki. Biorąc pod uwagę wszystkie kryteria, ceny zabiegów wahają się od 200 do 500 zł. Uzupełnianie rzęs kosztuje ok. 150 zł.

Wady i zalety rzęs metodą 1:1

Zalety sztucznych rzęs

1. naturalny efekt pięknych i długich rzęs.
2. każdej porze dnia i nocy mamy piękne rzęsy
3. zadowalający efekt można uzyskać już po trzech godzinach

Wady przedłużania rzęs

1. nienaturalny wygląd
2. alergie i stany zapalne oczu i ich okolic
3. należy je nieustannie uzupełniać średnio co 2-3 tygodnie
4. nie można ich moczyć ani nie dotykać
5. nie można ich tuszować
6. osłabiają naturalne rzęsy

Rodzaje sztucznych rzęs

Do wykonania sztucznych rzęs metodą 1 do 1 potrzebujemy samych rzęs. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów, które możemy sobie wybrać zależnie od efektu, który chcemy uzyskać.

  • rzęsy z futra norki syberyjskiej – stanowią najlepszą imitację naturalnych rzęs, mają bowiem tę samą grubość, lecz różne długości. Są bardzo lekkie, dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs klientki;
  • rzęsy jedwabne – podobnie jak te z futra norek, są bardzo lekkie i naturalnie wyglądają. Zdarza się jednak, że w czasie snu nieco się gniotą, warto mieć więc grzebyczek do rzęs, by rano nadać im pożądany kształt;
  • rzęsy syntetyczne – mają regularny kształt i są mniej elastyczne niż ich naturalne odpowiedniki. Jednak ich zaletą jest to, że nie powodują uczuleń, mogą je więc stosować kobiety o delikatnej, skłonnej do alergii skórze.

Każde oko wygląda inaczej i tylko naturalne rzęsy potrafią dopasować się do niego w taki sposób, żeby podkreślić atuty i ukryć wady. Metoda ta cieszy się największym uznaniem klientek. Na zabieg trzeba zarezerwować ok. 2-3 godzin. Do najdroższych należą rzęsy z norek. Cena rzęs jedwabnych czy syntetycznych może być niższa nawet o blisko 50%. Rzęsy wypadają każdego dnia, a cykl ich żywotności trwa od 6 do 10 tygodni. Przy wypadaniu rzęs naturalnych będziesz tracić również doczepione rzęsy. Dlatego musisz się liczyć, że po ok. 5, 6 tygodniach, chcąc zachować odpowiedni efekt, będziesz musiała udać się na uzupełnienie rzęs. Przedłużanie rzęs w oparciu o sprawdzone produkty jest całkowicie bezpieczne dla oka, choć jak w przypadku każdego zabiegu, może wywoływać uczulenie np. na klej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here