Jak się okazuje, okres letni nie jest wolny od wielu różnych dolegliwości naszego organizmu. A tu czekają nas wyjazdy na urlop i wakacyjny wypoczynek. Warto więc wcześniej rozprawić się z różnymi naszymi dolegliwościami, bez odkładania tego na później.

Wiele osób ma problemy z kamieniami w nerkach. Znajdują się one najczęściej pod opieką lekarza i przyjmują przepisane leki. Zastanawiają się jednak nad tym, jak wzmocnić leczenie kamicy nerkowej? Przede wszystkim warto uważać na swoją dietę. Najważniejsze jest wypijanie codziennie co najmniej 2,5 litra czystej wody i ograniczenie spożycia soli kuchennej. Ważne jest też ograniczenie spożycia tłuszczów zwierzęcych i czerwonego mięsa oraz aktywny tryb życia.

Metody badania regulacji wegetatywnej układu krążenia
Zasłabnięcia i omdlenia zwłaszcza latem nie należą do rzadkości. Mogą być jednak niebezpieczne, są więc wskazaniem do wykonania badań regulacji wegetatywnej układu krążenia. Badania te wykonuje się za pomocą trzech metod, a to masażu zatoki szyjnej, testu pochyleniowego oraz próby pionizacyjnej. Testy te pozwalają rozpoznać schorzenie i podjąć leczenie.

Jak przesunąć termin miesiączki?
Wyprawy wakacyjne, zwłaszcza dalekie, mogą być kłopotliwe dla kobiet, które właśnie w tym terminie spodziewają się miesiączki. A przecież urlop to czas na relaks i na pewno się nie uda, gdy trzeba będzie znosić uciążliwe dolegliwości. Lekarze jednak potrafią zatrzymać miesiączkę bez szkody dla zdrowia kobiety. Wystarczy więc udać się do swojego ginekologa, który zastosuje odpowiednie środki.

www.miedzyrzecka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here