Jest bardzo dużo osób, które nie wyobrażają sobie herbaty, czy też kawy bez posłodzenia jej. Niektórzy nie są nawet w stanie przyjąć do wiadomości, że mogliby pić swoje ulubione napoje bez dodatkowej porcji cukru. Dlatego też tak wiele osób próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, co lepsze – słodzik czy cukier?
Wiadomo powszechnie, że ani jedno, ani drugie nie jest dobrym rozwiązaniem. Bardzo często jednak słodziki są jeszcze gorsze niż cukier, ponieważ nie są naturalne i zawierają w sobie całą masę konserwantów, aspartanu i całkowicie zbędnych dodatków.
Dlatego, jeśli jest to możliwe, najlepszą opcją będzie całkowita rezygnacja ze słodzików oraz cukru.

Dieta na zaparcia – jak powinna wyglądać?
Na pewno powinna być lekkostrawna. Zaparcia powstają wtedy, gdy niestrawiony pokarm zalega w jelitach. Dlatego też im bardziej lekkostrawna dieta i im bardziej lekkie produkty, tym łatwiejsze wydalanie ich. Na pewno warto postawić na naturalne produkty i sprawdzać ich dokładny skład. W przypadku zaparć bardzo ważne jest odstawienie produktów pełnych konserwantów, barwników, czy też ulepszaczy. Z całą pewnością warto też udać się do dietetyka lub lekarza, który pomoże rozwiązać ten problem.

Odchodząc od tematyki diet, na wiosnę warto zaopatrzyć się także w kilka najbardziej potrzebnych gadżetów. Dlatego też suszarki do włosów – TOP 3 ranking to bardzo ciekawe zestawienie, dzięki któremu można zaczerpnąć wiedzy na temat tego, po jakie sprzęty warto sięgnąć i dlaczego wybrać akurat te konkretne.

www.jegoego.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here