średnie fryzury damskie

Półdługie fryzury z grzywką na bok to najbezpieczniejszy i najbardziej uniwersalny wariant średnich fryzur damskich, ale równie pięknie wyglądają cieniowane fryzury z prostą grzywką czy też modne w tym sezonie fryzury chop-chop czy też gypsy shag.

Fryzury półdługie

  • Bob- w bobie włosy mają długość „do ucha”, czyli nie dłuższe niż do linii żuchwy.
  • Loki
  • Proste włosy półdługie -pasują do każdego, również włosy za ramiona będą dobrym efektem.
  • Grzywka z delikatnie potarganymi włosami.

Jak upinać średnie włosy

Najbardziej efektowną fryzurą przy włosach półdługich jest nisko upięty zarówno lekko potargany kok. Bardzo dobrze sprawdzają się również każdego rodzaju warkocze. Dodatkowo możemy być pewni, że będziemy na topie, ponieważ one nigdy nie wychodzą z mody.

Fryzury półdługie mają ten plus, że można z nich zrobić chyba najwięcej fryzur spośród wszystkich długości włosów, ponieważ włosy mają taką długość, że gwarantują one wszechstronność i dowolność w układaniu i modelowaniu.

Grzywka przy włosach półdługich

Grzywka dla włosów półdługich musi być gęsta, najlepiej zaczynająca się na środku głowy, z zaczesaniem na czoło. Powinna być ona gęsta, lekka a zarazem koniecznie wycieniowana. Średnia długość włosów pozwala wykreować różne fryzury, w tym także upięcia, dzięki czemu fryzura może wyglądać zawsze inaczej.

Dla kogo średnie fryzury damskie

Półdługie włosy pasują niemal do każdej kobiety, niezależnie od kształtu twarzy i wieku. Są nowoczesne a do tego dają możliwość różnych stylizacji. Włosy o takiej długości są świetnym rozwiązaniem dla tych, które starają się je zapuścić, i dla tych, które mają długie włosy, a chcą coś zmienić w swoim wyglądzie. Sięgająca do ramion fryzura będzie idealna dla:
– pań w każdym wieku, ujmuje lat
– posiadaczek cienkich włosów, którym długie włosy są nie wskazane
– pragnących zmiany, ale nie drastycznej
– zapuszczających włosów, jako fryzura przejściowa.

średnie fryzury damskieFryzury do ramion mogą nosić przede wszystkim panie, które:

  • mają okrągłą lub kwadratową twarz (proste kosmyki włosów po bokach optycznie ją zmniejszą);
  • mają filigranową budowę ciała (fryzura do ramion dobrze wkomponowuje się w „dziewczęcą” urodę);
  • mają pełne, kobiece biodra (fryzura do ramion stanie się dla nich wizualnym „odciążeniem”);

Włosy półdługie najbardziej pasują do klimatu klasycznej elegancji. Wyglądają dobrze niemal w każdej sytuacji. Przy tym są niezwykle wygodne – taka długość pozwala na związanie ich w razie potrzeby, a codzienne zabiegi pielęgnacyjne i układanie nie zajmują zbyt wiele czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here