Prawdziwi mężczyźni nie boją się rzucanych im wyzwań, a broń zawsze kojarzona była z symbolem męskości. Nie wiesz jaki prezent sprawić swojemu ukochanemu, przyjacielowi, czy komuś z rodziny, kto kocha strzelectwo? Mamy coś dla Ciebie! Wybierz tylko miejsce, czas i rodzaj broni, a resztą zajmą się specjaliści.

Coś dla początkujących

Mężczyzna, któremu chcesz podarować prezent, nie miał nigdy do czynienia z bronią, ale z zapartym tchem ogląda filmy akcji czy pojedynki amerykańskich rewolwerowców? To świetny moment, aby dać mu możliwość spróbowania swoich sił w tego typu rozrywce. Chłodna stal w dłoniach, zapach prochu i wysoki poziom adrenaliny podczas pierwszego strzału spowodują, że nigdy nie zapomni towarzyszących temu emocji. W pakiecie otrzyma teoretyczny instruktarz prawidłowego użycia broni, a także możliwość oddania kilkudziesięciu strzałów.

Strzelanie policyjne czy ekstremalne?

Wybór pomiędzy tymi dwoma rodzajami zależy tylko i wyłącznie od preferencji osoby obdarowywanej. Strzelanie policyjne przypomina bardziej sceny z filmów, gdzie policjanci z wydziału zabójstw po ciężkim dniu rozładowują emocje celnie strzelając do czarnej tarczy z obrysowaną sylwetką człowieka. Strzelanie ekstremalne to raczej styl Rambo, niż zmęczeni życiem agenci FBI – moro kamizelki, broń bojowa z magazynkiem przewieszonym przez ramię. Zależnie od pogody można zastanowić się nad opcją strzelania na specjalnie przygotowanej strzelnicy na wolnym powietrzu, bądź w zamkniętym pomieszczeniu.

Paintball laserowy

Paintball laserowy to świetne rozwiązanie dla tych mężczyzn, co do których nie jesteśmy pewni, czy będą mieli frajdę z obcowania z prawdziwą bronią. Laser tag to przede wszystkim gra zespołowa mająca swoje korzenie w klasycznym paintballu. Różni się jedynie tym, że odbywa się w zaciemnionych pomieszczeniach, a uczestnicy strzelają do siebie nie kolorowymi kulkami, a laserowymi wiązkami podczerwieni. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest to całkowicie bezbolesna rozrywka, w której może wziąć udział każdy.

Rewolwerowiec

Chłopcy, którzy w dzieciństwie fascynowali się starymi filmami o kowbojach, a w obecnym momencie ich ulubionym serialem jest Westworld na pewno będą zachwyceni możliwością poczucia się jak Clint Eastwood w jednej ze swoich produkcji. Krótki kurs strzelania poprzedza całą zabawę, po nim – oczywiście pod okiem fachowca – możemy poczuć się jak prawdziwi rewolwerowcy na dzikim zachodzie. Do dyspozycji jest parę rodzajów broni, w większości są to pistolety krótkie, czyli dokładnie takie, jakie były używane na dzikim zachodzie.

Nie tylko broń palna

Strzelanie z broni palnej stało się nudne? Mamy do zaoferowania bardzo oryginalny zamiennik. Trend ten przyszedł do nas z Ameryki Północnej i zyskuje coraz większe rzesze fanów, chociaż nie znajdziemy w naszym kraju wielu miejsc proponujących tego typu rozrywkę. Mowa tu o rzucaniu siekierą do celu. Brzmi to jak bardzo pierwotna forma spędzania czasu, ale jaki mężczyzna nie chciałby się od czasu do czasu poczuć jak samiec alfa, który musi upolować zwierzynę dla swojej rodziny? Oczywiście wszystko według zasad i zgodnie z zaleceniami fachowców.

Strzelnica to coś co kręci Twojego mężczyznę? Kup mu voucher podarunkowy na superprezenty.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here