studia na kierunku finanse i rachunkowość

Nie tylko licealiści zastanawiają się nad wyborem zawodu przyszłości. Są to również osoby chcące zmienić profesję lub po prostu zdobywać nową wiedzę, która szybko zaprocentuje. Studia na kierunku finanse i rachunkowość to bardzo dobra droga to zostania księgowym, który jest obecnie z jednym najbardziej perspektywicznych i najlepiej opłacanych zawodów.

Północne uczelnie Polski oferują nie tylko kształcenie w tym kierunku, ale również sprzyjające warunki w postaci świeżego powietrza. Dlatego finanse i rachunkowość studia Gdańsk to idealne połączenie z korzyścią dla naszego umysłu, portfela i zdrowia. W Trójmieście jedną z lepszych szkół, która oferuje studia na kierunku finanse i rachunkowość jest Sopocka Szkoła Wyższa. Dokładny opis kierunku można sprawdzić na stronie ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/. Po przeanalizowaniu programu studiów nie pozostaje nic innego jak zapisać się do grona przyszłych magistrów.

Jednak warto wiedzieć, że studia na kierunku finanse i rachunkowość nie powinny być kojarzone wyłącznie z księgowymi. Jest to kierunek, który kształci również przyszłych bankowców, doradców kredytowych, doradców podatkowych czy osoby na stanowiskach kierowniczych w szeroko rozumianych finansach prywatnych i publicznych. Jest to bardzo chłonny sektor. W końcu finanse są jednymi z ważniejszych aspektów życia. Dlatego też ciągle rośnie zapotrzebowanie na tego typu specjalistów. Na stronie ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ można sprawdzić w jakiego typu firmach absolwenci kierunku finanse i rachunkowość mogą znaleźć zatrudnienie. Dodatkowo wyszukać można informacje o kwalifikacjach, jakie można zdobyć przy okazji studiowania. Takim dodatkowym benefitem w tym przypadku jest certyfikat ACCA. Zdobycie takich kwalifikacji na rynku jest bardzo cenne i pożądane przez pracodawców.

Jak więc widać finanse i rachunkowość studia Gdańsk to idealne połączenie. Oferują wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje oraz rozwój osobisty. Nie zapominając oczywiście o warunkach studiowania w pięknym otoczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here