suszarka do włosów jonowa

Jonowa suszarka do włosów produkuje ujemnie naładowane jony, które wygładzają łuskę włosa, zamykając w jej wnętrzu wilgoć. Dzięki jonizacji dużo łatwiej jest zapanować nad fryzurą, a włosy wyglądają po prostu lepiej.

Jonizacja

suszarka do włosów jonowaJonizacja w suszarce zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Umieszczony wewnątrz suszarki generator w trakcie pracy produkuje jony ujemne. Jony te neutralizują działanie kationów, powstałych na włosach w trakcie suszenia, dzięki czemu włosy się nie elektryzują. Jonizacja w suszarce sprawi, że łuski włosów domkną się, a włosy będą bardziej gładkie, miękkie i lśniące.

Suszarka jonowa zalety

Główne zalety jonizacji

  • lepszy wygląd włosów
  • zmniejszenie elektryzowania i puszenia się włosów
  • nabłyszczenie
  • wygładzenie
  • uelastycznienie
  • łatwiejsza stylizacja

Dzięki jonizacji nasze włosy są elastyczne, miękkie, błyszczące oraz wyraźnie bardziej podatne na układanie. Dodatkowo modelowanie włosów przy pomocy suszarki z jonizacją pozwala nam na lepsze efekty stylizacji.

Suszarki z jonizacją opinie

1. BABYLISS PRO CARUSO- posiada także funkcję jonizacji, przycisk zimnego powietrza, sześć zakresów regulacji temperatury i nawiewu oraz wymienny tylny filtr.
2. BABYLISS PRO BAB6800IE EXCESS- posiada sześciostopniową regulację temperatury, generator jonów ujemnych, dwa koncentratory.
3. PARLUX 3800- posiada jonizację, stanowi połączenie niklowo-chromowego elementu grzejnego suszarki z bardzo mocnym silnikiem.
4. JAGUAR HD5000- Suszarka posiada wbudowany generator jonów ujemnych, które chronią włosy przed przegrzaniem i odwodnieniem.
5. BABYLISS PRO SL IONIC- posiada trzy technologię jonową, turmalinową i ceramiczną. Zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Najlepsza suszarka to ta z jonizacją

Na rynku jest wiele modeli suszarek, które różnią się między innymi : mocą suszarki, wagą, regulacją temperatury, regulacją siły nawiewu, a także dodatkowym wyposażeniem w postaci jonizacji, czy przycisku zimnego powietrza.

Suszarka do włosów powinna być bezpieczna dla naszych włosów i przyjazna. Dlatego jeśli planujemy dokonać zakupu tego rodzaju sprzętu to koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na dwie funkcję, przede wszystkim generator jonów ujemnych jak również przycisk zimnego powietrza.

Dzięki wszystkim tym zaletom, które posiada suszarka z jonizacją mamy możliwość nie tylko odpowiedniej pielęgnacji naszych włosów, ale również cieszeniem się z efektywności. Suszarka z jonizacją kosztuje około 200-350 złotych, jednak warta jest swojej ceny. Pamiętajmy również, żeby uważać na podróbki, ponieważ na rynku wiele takich występuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here