Szary jest kolorem, który znakomicie współgra z wieloma innymi barwami. Szary chlebak wpasuje się w nurt stylu industrialnego, skandynawskiego, klasycznego i w wiele innych. A wszystkim doda elegancji i wytworności.

Jak wybrać szary chlebak?

Pozostaje zatem pytanie – czym się kierować podczas wyboru takiego chlebaka? Przede wszystkim należy wspomnieć, że choć szary kolor rzeczywiście wpasowuje się idealnie w praktycznie każdy styl, to jednak musimy dobrać jeszcze odpowiedni materiał i kształt.

Przede wszystkim spójrzmy na dostępne materiały. Ceramiczne szare chlebaki będą bardzo eleganckie, świetnie pasują do stylu retro albo klasycznej elegancji. Dodatkowo ceramika doskonale zachowuje świeżość pieczywa. Inną możliwością jest zakup chlebaka ze stali nierdzewnej – są one lekkie i łatwe do czyszczenia. Jeśli zaś chcemy kupić tanio chlebak, to najlepiej wybrać tworzywo sztuczne. Szare chlebaki spotkamy czasem także wykonane z malowanego drewna.

Jeszcze pozostaje nam wybrać odpowiedni kształt. Dzisiaj dysponujemy znacznie większymi możliwościami w tym zakresie niż zakup klasycznego chlebaka z nieruchomą podstawą i osuwaną pokrywą. Teraz w sprzedaży znajdziemy także chlebaki przypominające wyglądem puszkę, pojemnik czy też nawet koszyk.

Oczywiście należy także zadbać o aspekt funkcjonalny – nie kupujmy chlebaka nie sprawdziwszy uprzednio, czy jego pojemność jest dla nas odpowiednia.

www.domkw.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here