Jesteś kobietą a to oznacza, że chcesz wyglądać pięknie. Jednak nie zawsze wiesz, jakie obuwie będzie dla Ciebie najlepsze. Zwłaszcza, jeśli kupujesz je przez internet i nie wiesz, który z modeli będzie pasował do Twojej sukienki.

Balerinki czy szpilki?

Wyobraź sobie, że stoisz przed ważną decyzją, jakie buty wybrać dla siebie. Weszłaś na stronę internetową konkretnego sklepu internetowego i teraz nie wiesz, czy wybrać baleriny, czy też szpilki. Pierwsze z nich kuszą Cię swoją gustowną, majestatyczną wręcz prostotą. Z kolei drugie odkrywają znacznie bardziej drapieżną odsłonę Twojego charakteru. Które z nich warto wybrać?

Masz problem? Rozwiążemy go za Ciebie!

Jeśli nie wiesz, które buty wybrać dla siebie, koniecznie zamów obydwie pary. Nie, to nie jest tani marketing, który ma „naciągać” Klienta na zakup jak największej ilości towaru. Po prostu zamów obydwie pary butów, przymierz je w domu a następnie wyślij z powrotem te, które Ci nie odpowiadają.

Przykład? Sklep internetowy XXX daje możliwość wycofania się z umowy, jaką z pewnością jest zakup określonego towaru i to aż do 14-tu dni od momentu zakupu. Sklep jeszcze tego samego dnia wysyła do Ciebie wybrany towar a Ty otrzymujesz go maksymalnie już po kilku dniach. Jakie to proste!

Przymierz i zdecyduj

Pewnie już zauważyłaś, że przymierzanie obuwia na przykład w supermarkecie, wygląda zupełnie inaczej niż w zaciszu własnego domu. Dzięki możliwości zwrócenia towaru bez jakiejkolwiek odpowiedzialności do 14 -tu dni od zakupu, masz naprawdę dużo czasu, by zastanowić się nad swoim wyborem.

Masz do tego całkowite prawo. Przecież jesteś kobietą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here