sztuczne włosy

Zabieg przedłużania włosów jest znany od wielu lat. Oferuje go większość salonów fryzjerskich, a ceny stają się coraz bardziej przystępne dla przeciętnej klientki. Zabieg przedłużania włosów powstał z myślą o kobietach, które narzekają na cienkie, rzadkie lub krótkie włosy. Fryzjer dobiera kolor i gatunek dołączonych włosów tak, że trudno je odróżnić od własnych. Fryzura nabiera objętości w ciągu 2,5 godziny, a efekt utrzymuje się do 5 miesięcy.

Rodzaje sztucznych włosów

sztuczne włosy
A 1003557

WŁOSY EUROPEJSKIE- Łatwo się poddają zabiegom stylizacji. Można je poddawać delikatnej koloryzacji.
WŁOSY SYNTETYCZNE- Są odpowiednie gdy chce się otrzymać ekstremalnie duży efekt przedłużenia.
WŁOSY AZJATYCKIE- ciężko poddają się zabiegom stylizacji.
WŁOSY INDYJSKIE- są naturalne, mocne i dobrej jakości.
WŁOSY SŁOWIAŃSKIE- najlepszej jakości, bardzo delikatne, lśniące i miękkie.

Metoda przedłużania włosów

Jeśli zdecydujemy się na przedłużenie czy zagęszczenie, powinniśmy porozmawiać z fryzjerem, który się tym zajmuje i profesjonalnie dobierze najlepszą metodę, odpowiednią do naszych włosów, ich kondycji, struktury i oczekiwań klientki.

Metoda na tulejki- polega na doczepianiu pasemek do wydzielonych włosów klientki za pomocą podłużnych tulejek, zaciskanych cążkami.

Metoda na mikroringi- polega ona na doczepianiu pasemek do włosów klientki za pomocą mikroringów , czyli obrączek, zaciskanych specjalnymi obcążkami. Bardzo ważne jest również, aby obrączki były dobrane kolorem do naszych włosów.

Metoda keratynowa- pasemka zakończone łuską keratynową zostają zespolone z wydzielonymi pasmami włosów klientki.

Metoda taśmowa- w poprzek głowy wykonuje się jeden lub dwa warkocze dobierane co 1 cm szerokości, kolejnym krokiem jest przyszycie włosów (na taśmie) wzdłuż warkocza.

Metoda na ultradźwięki- urządzenie poprzez emisję ultradźwięków zespala keratynę lub lateks, a także powoduje obkurczenie się tulejek termokurczliwych, łącząc pasmo włosów z naturalnymi włosami klientki.

Metoda siatka- to metoda będąca dobrym rozwiązaniem dla osób, których fryzura wymaga uzupełnienia z powodu łysienia, miejscowego ubytku włosów, po chemoterapii.

Metoda clip on/off – taśmy na klipsach- polega na wpięciu maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę we wcześniej przygotowane odpowiednio włosy klientki.

Warto jest wiedzieć, że włosy po zagęszczeniu i przedłużeniu są mocne, ich pielęgnacja nie sprawia trudności. Można je farbować, kręcić, modelować. Na ogół dozwolone jest stosowanie tych samych środków do pielęgnacji, czyli szamponów, odżywek, masek co zwykle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here