Każdy z nas potrzebuje przyjemnej dla oka fryzury, takiej, w której będzie czuł się dobrze i równie wspaniale wyglądał. Jednak, gdy udamy się do złego salonu to mogą zrobić nam krzywdę. Źle dobranej fryzury do owalu twarzy nie naprawi nawet perfekcyjnie wykonany makijaż. Oczywiście możemy być przygnębieni z powodu obcięcia jednego dodatkowego centymetra, ale czasem takie różnice są większe niż nam się wydaje.
Dbając o dobro naszych włosów musimy zwrócić uwagę również na odpowiednie cięcie. Tempe narzędzia na pewno nie przysłużą się naszej przemianie, a brudne i nie odkażone przybory potrafią czasami nieźle zaszkodzić.
Wybierając fryzjera, któremu zaufamy musimy wiedzieć, czy potrafi on dopasować fryzury do twarzy owalnej, okrągłej, itp. Oczywiście zwróćmy też uwagę na jego narzędzia pracy, jakiej jakości są, czy używa profesjonalne szampony do włosów, a może te z niższej półki, nawet z dodatkiem alkoholu.
Jeśli doskwierają nam problemy ze skórą głowy – wypadanie, łupież, i inne nieprzyjemne dolegliwości. Fryzjer powinien być jak lekarz, tyle, że od włosów i wszystkiego z nimi związanych. Gdy spytamy go o rade powinien mieć chociaż jeden produkt na różne dolegliwości, któremu możemy zaufać – szampon na wypadanie włosów, specyfiki na łupież, na nadmierne przetłuszczanie skóry głowy, a nawet jej suchość.
Dobry salon fryzjerski powinien specjalizować się nie tylko w układaniu naszych kosmyków, ale również w indywidualnym podejściu do każdego klienta, umiejętności doradzenia w stresującej dla nas chwili w związku z problemami włosowymi oraz najlepszej dla nas fryzury.

www.hanja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here