Analitycy bankowi obserwują rynek i nie uszedł ich uwadze sukces parabanków, jak również stojące za nim pozytywy. Dlatego też instytucjom pożyczkowym przybyła konkurencja w postaci bankowych błyskawicznych kredytów on-line. Dzięki temu wielu kredytobiorców potrzebujących błyskawicznie pożyczyć środki finansowe nie musi w tej chwili się zastanawiać nad chwilówką.

Wszelako ekspresowe kredyty nie są dostępne w każdym banku i raczej są one dziedziną banków, które chcą być postrzegane jako nowoczesne, internetowe. Istotą udostępniania kredytu jest tutaj oprócz posiadania dobrej przeszłości w BIK, zdolności kredytowej oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach, czy też historia jego konta. Ewidentnie procedury zostały skrócone do minimum, a decyzja kredytowa jest w przeciwieństwie do oferty osiągalnej w placówce, wydawana w kilkanaście minut od momentu złożenia wniosku. Taki szybki kredyt gotówkowy on line jest zwykle oferowany w cenie zbliżonej do normalnego kredytu, jakkolwiek banki w wielu przypadkach redukują kwotę, z reguły do 20 tysięcy złotych.

W bankach, które oferują szybki kredyt gotówkowy on line, klienci mogą skorzystać z uproszczonych trybów wnioskowania za sprawą zautomatyzowania procedur. Elektroniczne systemy wniosków kredytowych opierają się o specjalne oprogramowanie, które obsługuje cały tok, zacząwszy od przesłania wniosku, poprzez jego zweryfikowanie, wydanie decyzji po wypłatę środków. Sprawia to, że jest to wyjście szybkie, które nie potrzebuje od nas najczęściej żadnych innych dokumentów poza deklaracją o dochodach.

http://investlife.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here