Telewizja w telefonie

Jeśli nigdy nie myślałeś o tym, że możesz oglądać telewizję w swoim smartfonie, to zastanów się czy nie fajnie było by móc obejrzeć swój ulubiony serial, film lub mecz wtedy, kiedy normalnie nie mógłbyś go obejrzeć? Rozwiązaniem tego problemu jest Orange TV Go!

Oglądanie TV w telefonie jest możliwe, a także na komputerze i tablecie – czyli wszędzie tam, gdzie nie możesz zabrać ze sobą swojego telewizora. Taki „przenośny tv” przyda się w podróży, na wyjeździe, podczas stania w kolejce itp. sytuacjach. Jak oglądać TV w telefonie? O tym poniżej.

Telewizja w telefonie – co to takiego?

Orange TV na telefonie to usługa, dzięki której istnieje możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie ma się na to ochotę. Można z niej korzystać na każdym dostępnym nośniku. Do wyboru są kanały na żywo, filmy, seriale i programy na życzenie (VOD). Do tego oglądanie TV na smartfonie wcale nie jest drogie. Taką mobilną telewizję można oglądać już za 4,99 zł miesięcznie. Z jednym abonamentem telewizyjnym można połączyć 3 dodatkowe urządzenia (np. telefon, tablet i komputer) – można je raz w miesiącu zmieniać. Należy pamiętać o tym, że do jej oglądania należy używać tej samej przeglądarki, gdyż system rozpoznaje logowanie z różnych jako inne urządzenia.

Dodatkowe korzyści, jakie daje Orange TV Go

Jakie korzyści daje wykupienie telewizji w telefonie? Dzięki niej można oglądać filmy w domu i poza domem, w tym filmy VOD. Filmy są w jakości HD, a więc można cieszyć oko doskonałą jakością obrazu i dźwięku. Ale jeśli komuś zależy na oszczędnej transmisji danych, to filmy można oglądać także w jakości SD. Użytkownicy mogą korzystać również z funkcji multinagrywarki i oglądać filmy i programy w dowolnej chwili.

Jak oglądać TV na telefonie?

To bardzo proste. Aby oglądać w telefonie i na tablecie, należy pobrać aplikację Orange TV Go ze sklepu Google Play lub AppStore. Następnie kliknąć w ikonę, zalogować się, korzystając z ID usługi TV i poufnego kodu usługi TV oraz aktywować usługę w ustawieniach aplikacji. Aby oglądać w komputerze, trzeba wejść na stronę: www.tvgo.orange.pl, zalogować się podobnie jak w pierwszym przypadku i aktywować usługę w ustawieniach serwisu.

Czy posiadacze Orange na kartę mogą korzystać z telewizji na telefonie?

Tak, z Orange TV na telefonie mogą korzystać zarówno abonenci, jaki i posiadacze telefonu na kartę. Jednak należy pamiętać, że do oglądania telewizji w telefonie potrzebne są środki na koncie. Oczywiście jeśli okaże się, że środki zostały wykorzystane, zawsze można szybko i łatwo doładować konto online, dodatkowo otrzymując gratis w postaci 5 GB dodatkowego transferu danych.

Więcej na temat telewizji w telefonie Orange TV Go można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/tv-go/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here