kłótnia

Podobno nie ma związku bez kłótni. Istnieje przysłowie. Istnieje przysłowie: ,,Nie ma ryby bez ości i miłości bez złości’’. Kłótnie jednak są w związku normalne, ponieważ świadczą o tym, że zależy Ci na drugiej osobie. Oczywiście chodzi tutaj o kłótnie, które są z konkretnych powodów. Nie tylko tych błahych. Przecież jakby nam nie zależało, to nie poruszamy nawet tematu. Jak jest naprawdę? Sprawdźcie sami! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-sie-dobrze-klocic/

O co jest najwięcej kłótni w związku? 

Nie ma dokładnej wytycznej na to, o co kłócą się pary, ponieważ tak naprawdę kłócą się  o wszystko. Biorąc sprawę jednak bardziej pod lupę do najczęstszych przyczyn kłótni zalicza spięcia o dzieci, seks, pieniądze, czas wolny czy też niepasujące nam nawyki partnera czy partnerki. 

Niekiedy kłótnie nie powinny mieć miejsca, ponieważ są spowodowane tylko gorszym dniem czy brakiem humoru. Swoich frustracji nie powinniśmy wyżywać na swoim partnerze. Nie jest on niczemu winien. Czasami jednak, szczególnie u kobiet jest to wręcz niemożliwe do wykonania, ponieważ nawet mrugnięcie okiem czy zbyt głośnie oddychanie potrafią wyprowadzić z równowagi.

Czy kłótnie w związku są potrzebne?

Wielu specjalistów czy terapeutów uważa, że kłótnie w związku są jak najbardziej potrzebne. Inni ludzie uważają zupełnie odwrotnie. Jak to jest naprawdę? Bardzo dużo zależy od tego, z jakiego powodu jest ta kłótnia. Obrażenie się i unikanie, czy też cichych dni nie są kłótnią a raczej sporem, który do niczego nie doprowadzą.

W przypadku kłótni, w której jedynie odbijacie między sobą wyzwiska i zasypujecie się wytykaniem błędów w przeszłości nie jest to niczemu warte. Takie kłótnie w związku zupełnie nie mają najmniejszego sensu, a dodatkowo nie są wcale potrzebne.

Zobacz też: http://www.maxvent.pl/w-jaki-sposob-czyscic-koldre-z-pierza/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here