Współcześnie mamy wiele możliwość kreowania naszego wyglądu zewnętrznego. W swojej aparycji staramy się wyrażać siebie. Każdy ma inne poczucie estetyki, dlatego pewne jest, że nie wszystkim spodoba się dany wygląd. Należy natomiast akceptować odmienność innych.
Jednym ze sposobów kreowania swojego wyglądu, głównie u kobiet, jest makijaż. Poprzez używanie danych produktów twarz staje się wyraźniejsza. Rynek zasypuje nas ofertami kosmetyków kolorowych i akcesoriów do makijażu. Bardzo popularne stały się rzęsy sztuczne, kobiety tak polubiły ten trend, że noszą je nawet na co dzień. Mogą dzięki temu cieszyć się pięknymi, gęstymi rzęsami. Takiego efektu nie zapewni nawet najlepsza maskara. Szeroki wybór kosmetyków sprawia, że bardzo ciężko jest wybrać jeden odpowiadający nam produkt. Jedno jest pewne, aby znaleźć coś idealnego, należy przetestować wiele kosmetyków. Do wyboru mamy produkty z różnych półek cenowych. Trzeba jednak pamiętać, że niska cena zwykle nie idzie w parze z wysoką jakością.
Zarówno kobiety jak i mężczyźni lubią eksperymentować z włosami. Niebieska farba do włosów? Dlaczego nie? Jeśli jesteś na tyle odważny to próbuj. Pewnie osoba z niebieskimi włosami nie jest czymś, co codziennie widzi się na ulicy, ale żyjemy w takich czasach, że trzeba akceptować odmienność innych. Każdy wygląda jak chce, i żadna obca osoba nie może na to wpływać. Jeśli tylko czujemy taką potrzebę możemy sobie wytatuować całe ciało, ogolić się na łyso czy przekłuć wargę. Wszystko zależy od naszej inwencji.

www.pytano.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here