Wyjazd narciarski dla miłośników sportu

Interesuje cię wyjazd na narty, podczas którego będziesz mógł skupić się w pełni na sporcie? Nie masz ochoty na imprezy, ale pragniesz odpoczynku na świeżym powietrzu w małej grupie lub nawet samodzielnie? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem dla ciebie może być skorzystanie z wyjazdu zorganizowanego przez Winter Event, który zapewni ci dokładnie to, co najbardziej ci odpowiada.

Wyjazd z Winter Event – co znajdziesz w ofercie?

Oferta Basic Plus to doskonale rozwiązanie dla osób, które pragną skupić się na sporcie. Jest szczególnie dedykowana miłośnikom jazdy na nartach lub snowboardzie, którym zależy na aktywności w samotności lub zaufanej grupie, ale nie na integracji z większa liczbą osób.

Wyjazd taki obejmuje przede wszystkim swoją ceną zakwaterowanie w komfortowym pokoju hotelowym oraz transport na miejsce docelowe autokarem. Dzięki temu nie muszą martwić się o samodzielne rezerwowanie biletów na przejazd czy miejsc w hotelu. Wystarczy, że skorzystasz z wygodnej propozycji dostępnej pod adresem winterevent.pl, a będziesz mógł cieszyć się absolutną wygodą i minimalnymi formalnościami.

W ramach oferty Basic Plus otrzymasz jednocześnie ubezpieczenie narciarskie oraz Ski Pass na okoliczne trasy, do umożliwi ci swobodne szusowanie po nich, bez obawy o konieczność własnoręcznego wykupienia karnetu. W ten sposób dostaniesz do dyspozycji cały szereg ciekawych tras, które zaprowadzą cię w najlepsze miejsca regionu.

Ewentualnie, jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób, w ramach oferty będziesz mógł liczyć także na szkolenie narciarskie.

Spokój i odpoczynek na łonie przyrody

Dla wielu osób, które nie przepadają za hałasem i dużymi grupami ludzi, imprezy nie są atrakcyjne. Oferta Basic Plus, która nie oferuje uczestnictwa w takich spotkaniach, będzie dla nich świetnym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli im cieszyć się odpoczynkiem w spokoju i ciszy. Dzięki temu będą mogli w pełni skoncentrować się na swoim ulubionym, ziołowym sporcie.

Dokąd można pojechać?

Każdy narciarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że im ciekawsze i dłuższe trasy, tym przyjemność z jazdy może być większa. Właśnie dlatego Winter Event oferuje pobyty w najbardziej znanych kurortach we Włoszech, Francji i Szwajcarii. Dzięki temu każda zainteresowana osoba będzie mogła odwiedzić wspaniałe, alpejskie regiony tych krajów, poznać bliżej ich kulturę czy kuchnię, ale przede wszystkim cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy na nartach po najbardziej znanych trasach.

Jeśli zatem interesują cię takie miejsca jak Val di Sole, Tonale Ponte do Legno, Les Orres czy Les Sybelles, możesz skorzystać z oferty, która zabierze cię właśnie jednego z nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here