niezwykła sala weselna na Kaszubach

Dzień ślubu to czas, który pozostanie w pamięci państwa młodych do końca życia. Jeżeli ma pozostać w pamięci także ich gości, to wesele musi wyróżniać się czymś niezwykłym…Czymś, co posiada sala weselna na Kaszubach o nazwie Żabi Dwór. Co takiego znajduje się w jej ofercie, że może śmiało predysponować do miana najlepszej w okolicy?

Przede wszystkim – lokalizacja!

Żabi Dwór to sala weselna na Kaszubach. A co cechuje Kaszuby? Piękne okoliczności przyrody! Sama sala leży w otulinie lasu, pięknie szumiącego i kojącego zmysły każdego zabieganego na co dzień człowieka. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro oraz zarybione stawy, których hojne dary często lądują także na stołach Żabiego Dworu. Wszystkim tym aspektom towarzyszy możliwość urządzenia ślubu w plenerze. Marzyłeś o takiej uroczystości? Nie ma z tym najmniejszego problemu w tej sali weselnej na Kaszubach! Wystarczy jedynie odpowiednio wcześniej zgłosić chęć organizacji plenerowego ślubu. Dostaniesz do dyspozycji pięknie przygotowane zadaszenie, które zostanie udekorowane w odpowiadającym Ci stylu. Do dyspozycji gości zostaną oddane wygodne krzesła. Zamień mało przyjazne mury urzędu lub kościoła na towarzystwo dumnie pnących się wysokich drzew i błękit nieba! Ogrom pozytywnych emocji zapewniony. Poza tym, napomknę jeszcze o bardziej przyziemnym fakcie: ślub i wesele w jednym miejscu to ogromne ułatwienie logistyczne, gdyż odpada problem przetransportowania gości z jednego miejsca do drugiego.

Możliwość nocowania

Sala weselna na Kaszubach Żabi Dwór posiada w swojej ofercie wygodne pokoje, w których mogą przenocować weselni goście nieposiadający transportu do domu po całonocnej zabawie. Niektóre z pokoi posiadają balkon, z których można podziwiać Matkę Naturę w całej jej okazałości. Istnieje również możliwość wykupienia noclegu wraz z posiłkami – ta opcja świetnie sprawdzi się jako “wakacje od codzienności” dla każdego z nas – niekoniecznie po weselu. Żabi Dwór obsługuje bowiem także gości indywidualnych, którzy poszukują ciszy i spokoju. Do ich dyspozycji został oddany plac zabaw dla dzieci, wiata grillowa oraz…kilometry ścieżek w pobliskim lesie. Dla rodzin z dziećmi istotny może okazać się fakt, iż pensjonat akceptuje płatność pod postacią Bonu Turystycznego.

Menu weselne

Wracając jednak do głównego tematu – Żabi Dwór jako sala weselna na Kaszubach. Co proponuje szef kuchni? Przecież obok pięknego wystroju i skocznej muzyki to właśnie jedzenie pozostaje w pamięci gości! Sala weselna na Kaszubach Żabi Dwór oferuje:

  • organizację stołu szwedzkiego
  • organizację stołu wiejskiego
  • nadziewaną lub duszoną kaczkę
  • różnego rodzaju ryby (najczęściej szczupaki, pstrągi i łososie)
  • tradycyjnie przyrządzanego dzika
  • pieczony udziec
  • nie tylko apetycznie wyglądające, ale też wspaniale smakujące ciasta

Wszystkie dania przygotowywane są w oparciu o staropolskie, tradycyjne przepisy. Kucharze, poza niesamowitym talentem, posiadają także serce do gotowania. Korzystają tylko ze świeżych, sprawdzonych składników, nierzadko pochodzących z pobliskich lasów i jezior.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli zainteresowała Cię ta sala weselna na Kaszubach, to koniecznie zajrzyj na stronę zabi-dwor.pl. Znajdziesz tam więcej informacji o świadczonych przez Żabi Dwór usługach oraz zdjęcia całego pensjonatu i jego najodleglejszych zakątków. Nie zwlekaj i nawiąż kontakt z obsługą tego miejsca – spraw, aby Twój ślub był absolutnie wyjątkowy. W tym miejscu z pewnością właśnie taki będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here