Karmienie piersią to wyjątkowy czas dla kobiet, ale niesie ze sobą też mnóstwo wyzwań. Jakie są zalecenia dla karmiącej mamy – co można pić? Karmiąca mama powinna unikać niektórych napojów. Szkodliwy wpływ może mieć na przykład zbyt duża ilość kawy lub mocnej herbaty w diecie, a także napoje gazowane. Zalecenia dla karmiącej mamy – co można pić? Kobieta bez obaw może pić sok i niegazowaną wodę w dowolnych ilościach. Nie zaszkodzą one ani mamie, ani maleństwu.
Po ciąży wiele kobiet źle się czuje ze swoim ciałem i pragnie szybko wrócić do formy. Odchudzanie podczas karmienia piersią – czy to dobry pomysł? Czy takie zachowanie nie będzie szkodliwe dla dziecka? Lekarze zdecydowanie odradzają diety redukcyjne w czasie laktacji. Odchudzanie podczas karmienia piersią – czy to dobry pomysł? Niestety, kobieta karmiąca nie powinna się odchudzać. Lepiej będzie, jeśli poczeka z tym do czasu, aż zakończy karmić dziecko. Odchudzanie podczas karmienia piersią – czy to dobry pomysł? Wprawdzie stosowanie diet odchudzających nie jest wskazane, ale za to kobieta może ćwiczyć i uprawiać sporty, co również wpłynie korzystnie na sylwetkę.
Co zrobić, jeśli karmiąca mama zachoruje i będzie miała wysoką gorączkę? Paracetamol a karmienie piersią- czy można bezpiecznie stosować ten środek? Badania wykazują, że paracetamol a karmienie piersią nie wykluczają się. Leki zawierające ten składnik nie są szkodliwe dla dziecka i mama może je bez obaw stosować podczas karmienia. Paracetamol a karmienie piersią to bezpieczne połączenie.

www.juniorhandling.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here