Ile kosztuje przedłużanie rzęs

Zabiegi przedłużania rzęs to sposoby, aby swojemu oku nadać charakteru i podkreślić piękny kolor tęczówki lub dodać stylizacji niepowtarzalnego efektu. Zawsze oczywiście można próbować w domu. W drogeriach i sklepach kosmetycznych dostępnych jest wiele różnego rodzaju i typu sztucznych rzęs. Możemy przyklejać całe kępki lub pojedyncze włoski. Możemy to robić w stosunku 1:1 lub 2:1. Co jeśli chcemy uzyskać niepowtarzalny i wręcz teatralny efekt. Jaki zabieg wypróbować, aby nasze rzęsy wyglądały zjawiskowo a nie groteskowo. Czym należy się kierować podczas doboru rzęs?
Możliwości na polskim rynku kosmetycznym jest wiele. Istnieją całe kępki rzęs lub pojedyncze włoski. Możemy pokusić się o zrobienie tego zabiegu w domu, możemy również pójść do kosmetyczki lub do kompleksowego salonu kosmetycznego, w którym oprócz zabiegu wykonamy maseczki nawilżające na powieki i wiele innych zabiegów upiększających. Jeśli już zdecydujesz się na bycie klientką takiego miejsca, i wiesz, że chcesz doczepić sobie rzęsy 3D czyli takie, które doklejane są w stosunku 3:1. Oznacza to nic innego, jak na jedną twoją naturalną rzęsę przypadają 3 sztuczne, jedwabne lub jedwabno-syntetyczne. Przedłużanie rzęs metodą 3D to tzw. szkoła rosyjska. Tak, za naszą wschodnią granicą, tego typu zabiegi to niemalże codzienność dla salonów kosmetycznych nastawionych na żony, kobiety lub kochanki oligarchów. Próżno ich szukać w biednych zagrodach Kaukazu, ale nie mówmy o geopolityce. Tak, więc trend rzęs 3D przybył do nas od Rosjan. Oni poszli jeszcze o krok dalej i oprócz tego typu zabiegów mają jeszcze takie, jak 5D oraz 8D. Nam natomiast wystarczy 3. Mnożenie sztucznych nitek może i jest dobre, ale chyba dla aktorek teatrów dramatycznych, a nie dla kobiet do codziennego życia.
Koszt takiego zabiegu kosmetycznego zależy od bardzo wielu kwestii. Pierwszą jest, niewątpliwie lokalizacja salonu, gdzie chcemy poddać się przedłużeniu. Wiadomo, inna będzie w centrum Polski w Warszawie czy Łodzi, jeszcze inna w Poznaniu. Natomiast jeszcze inna w małym miasteczku. Cena będzie również uzależniona od umiejętności kosmetyczki, od jej wprawy, a także od rodzaju użytych komponentów, to jest od: rodzaju włosia, czy będzie ono borsucze czy jedwabne czy sztuczne oraz od siły i jakości kleju. Ważne podczas wysokości stawki za sztuczne rzęsy jest również fakt czy jesteśmy stałymi klientkami salonu kosmetycznego, czy robimy to po raz pierwszy.

www.orlabaszta.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here