Jak dodać film na youtube?

Istniej wiele stron internetowych, gdzie możemy oglądać i udostępniać filmy. Znajdziemy tam zarówno filmy, seriale, jak i materiały tworzone przez zwykłych ludzi. Jednym z popularniejszych jest portal Youtube. Umożliwia on oglądanie, udostępnianie oraz komentowanie filmów. Znajdują się tam filmiki z wielu kategorii. Dla wielu jest to sposób na życie.

Jak dodać film na yt?

Jeśli myślałeś nad tym, żeby zacząć tworzyć filmiki, to pewnie zadałeś sobie to pytanie. Na początku musimy posiadać konto google, przez które zalogujemy się na Youtube. Interfejs strony internetowej, jak i aplikacji, jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. W każdej chwili możemy skorzystać z pomocy dostępnej w aplikacji lub w internetowej wersji serwisu. Aby przesłać film należy zalogować się na konto, a następnie wejść w zakładkę prześlij film. Następnie wybieramy film od przesłania z komputera lub telefonu. Po wybraniu film prześle się automatycznie. W czasie przesyłu możemy zmieniać tytuł oraz opis filmu. Tytuł może mieć maksymalnie 100 znaków, a opis 5000. Po przesłaniu filmu możesz wybrać opcje publiczny lub prywatny. Dodatkowo możesz wysłać powiadomienie do swoich subskrybentów, oraz udostępnić film na innych portalach społecznościowych.

Dodawanie filmów na yt jest bardzo proste. Wszystko możemy zrobić z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Jeśli chcesz zacząć karierę jako twórca będziesz potrzebował telefon z dobrym aparatem, bądź aparat, aby nagrywać dobrej jakości filmiki. Internet zasypuje nas taką ilością filmów różnego rodzaju, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz grać w gry i dobrze ci to wychodzi, możesz udzielać porad w filmikach. Może twoją pasją jest gotowanie. moda, technologia lub inna dziedzina życia. Dla wielu jest to wymarzona praca. Jednak samo nagrywanie filmików i udostępniania ich, to nie wszystko. Przy dużej konkurencji, jeśli chcesz zaistnieć na tej platformie, musisz zaskoczyć widzów czymś nowym, pokazać co cię interesuje, a na pewno znajdzie się ktoś kto podziela twoje pasje.

www.malamama.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNauka rysunku
Następny artykułJedzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here