Krótkie włosy męskie

Krótkie włosy u mężczyzn zawsze były najczęściej wybieraną fryzurą. Oczywiście wielu panów decyduje się na włosy do ramion, a nawet dłuższe, jednak jest to zdecydowana mniejszość. W kategorii fryzur męskich również rządzą odpowiednie do sezonu trendy, a na wybiegach modele prezentują, co będzie modne i popularne. W tym sezonie przeważać będą włosy krótkie, odpowiednio przycięte i wystylizowane. Choć wydawać by się z daleka mogło, że są podobne do siebie, do jednak mają znacznie więcej różnic niż cech wspólnych.

Hit sezonu

Fryzura ta królowała w poprzednim sezonie i wciąż rządzi na pokazach mody – mówimy o wygolonych bokach i tyle głowy, a nieco dłuższej, stylizowanej górze. Większość fryzur opiera się właśnie na takim cięciu, jednak znacząco się od siebie różnią. Najmodniejszy jest obecnie wyraźny i widoczny przedziałek oraz włosy zaczesane gładko do tyłu lub na jeden bok. Fryzura dodająca klasy i elegancji, która jednocześnie nadaje się na spontaniczny wypad za miasto w trampkach. Dużą popularnością cieszy się również fryzura „na drwala”. Podstawa jest ta sama, a więc wygolony tył i boki, a włosy na górze są na tyle długie, że można je spiąć w kok lub kucyk.
Mimo tego, jakie trendy panują, wielu mężczyzn wybiera klasyczne ciecie, a więc krótsze włosy na bokach i z tyłu i nieco dłuższe na górze. W przypadku tej fryzury przejście między długościami jest płynne, a nie tak drastyczne, jak w przypadku poprzednich stylizacji.

Bob w wydaniu męskim czy styl militarny?

Na wybiegach pojawiła się bardzo duża sprzeczność. Zdarzało się zobaczyć mężczyznę we włosach o średniej długości, które wystylizowane były na podobieństwo naturalnego nieładu, a z drugiej strony wielu modeli miało fryzury w stylu militarnym, a więc krótkie włosy o tej samej długości na całej powierzchni głowy.

Podążając za modą, należy pamiętać o wygodzie. Jeśli nie lubisz spędzać dużo czasu nad stylizacją swoich włosów, zdecyduj się na krótkie, typowo męskie cięcie. Jeśli natomiast stylizacja włosów należy do Twojego codziennego rytuału, do wyboru masz całkiem dużo modnych propozycji.

www.jami-jami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here