Masz trudności z modelowaniem włosów? Zapomnij o problemach z suszarko-lokówką! To niewielkie urządzenie pomoże ci w nadaniu swojej fryzurze pięknego wyglądu w kilka chwil. Jak wybrać dobrą suszarko-lokówkę?

Suszarko-lokówka to połączenie funkcji suszarki oraz lokówki. Urządzenie ma podłużny kształt i wyposażone jest w silnik pozwalający na wydmuchiwanie podgrzanego powietrza oraz w końcówki jak w lokówce – przypominające okrągłe szczotki do włosów.

Podczas pracy suszarko-lokówka jednocześnie suszy włosy i kręci je – końcówka jest obrotowa i ułatwia modelowanie włosów. To bardzo dobry zakup dla osób, które mają trudności w jednoczesnym operowaniu suszarką oraz okrągłą szczotką.

Jakie fryzury można przygotować z suszarko-lokówką?

Urządzenia tego rodzaju przede wszystkim pozwalają nam na przygotowanie efektownych fryzur na co dzień i na ważne okazje. Bardzo często są wyposażone w dodatkowe końcówki pozwalające na zmianę sposobu kręcenia włosów.

Dzięki suszarko-lokówce możemy zakręcić włosy do fryzury typu bob, możemy nadać im lekkie fale lub mocniejszy skręt w przypadku węższych końcówek. Oprócz tego możemy podkręcać końcówki i nadać włosom większą objętość u nasady, odbijając je od skóry głowy.

Jak wybrać dobrą i tanią suszarko-lokówkę?

Asortyment urządzeń jest spory, dlatego warto sprawdzić, co oferują nam producenci. Jeśli interesuje cię tania i dobra suszarko-lokówka, można kupić ją już w cenie około 80-150 złotych w zależności od marki i modelu.

Niedrogie urządzenie najczęściej ma już w zestawie dodatkowe szczotki. Pozwala na wybór jednej z kilku opcji suszenia – niską lub wyższą temperaturą. Plusem będzie również opcja wyboru kierunku obrotu szczotki. Nie wszystkie tanie suszarko-lokówki posiadają z kolei funkcję jonizacji – zapobiega elektryzowaniu się włosów i puszeniu fryzury, nadając jej większą gładkość i blask.

Jeśli chcesz zakupić suszarko-lokówkę, szeroką gamę urządzeń można znaleźć już teraz w sklepach internetowych. Dzięki temu zamówione urządzenie możemy mieć u siebie już w parę dni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here