Każdy wie, jak istotne jest zdrowie, dobra forma, dzięki której można utrzymywać swoje ciało w dobrej kondycji, bez męczących bólów, wyczekiwania u lekarza i wielu innych problemów.
Większość z nas, nie zawsze ma wystarczającą ilość czasu na odpowiednie ćwiczenia fizyczne, ponadto wiele osób każdego dnia pracuje fizycznie przez długie godziny. Praca, zabieganie, to główne powody, przez które mamy problemy ze stawami i kręgosłupem, a także z utrzymaniem zdrowej diety. Coraz częściej wiele osób dopada przepuklina kręgosłupa. Kręgosłup, składa się nie tylko z kręgów i rdzenia kręgowego, lecz także krążka międzykręgowego, który zbudowany jest z pierścienia włóknistego i jądra miażdżystego. Podczas obciążeń kręgosłupa, zarówno poprzez pracę fizyczną jak i długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej, może dojść do przesunięcia się jądra miażdżystego, powstania uszkodzeń pierścienia włóknistego, a następnie ucisku na nerwy i poważnego bólu.
Wzmacniać nasz kręgosłup powinniśmy poprzez odpowiednie ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie oraz pozwolą go utrzymać w odpowiedniej pozycji. Warto zadbać także o zdrową żywność. Dieta na przyrost masy mięśniowej, powinna być przede wszystkim bogata w białko, składać się z ryb, serów, mięsa, lecz warto pamiętać także o zapewnieniu sobie odpowiedniej ilości witamin z owoców i warzyw.
Srebro koloidalne, to kolejny prosty sposób, aby wspomagać organizm. Jego stosowanie ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, wpływa niszcząco na wiele bakterii i wirusów. Ma zastosowanie przy leczeniu wielu schorzeń, od grypy, aż po gronkowca.
Dbanie o zdrowie, nie jest trudne, a dzięki prostym czynnościom, stosowaniu odpowiedniej diety i suplementacji, możemy cieszyć się dobrą formą przez długie lata.

www.jollyville.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here