Pryszcze to zmora nie tylko nastolatków, coraz częściej przez złą dietę i zanieczyszczone powietrze, także i osoby dorosłe cierpią z powodu nieestetycznych wyprysków na skórze. Jak pozbyć się pryszczy? Podstawą jest każdorazowe dokładne oczyszczanie cery, dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Do tego piling 2-3 razy w tygodniu lepiej drobnoziarnisty, oraz delikatny – ale skuteczny – płyn myjący do twarzy. Ważne jest dobre nawilżenie, ale nie zatkanie porów skóry zbyt gęstym, sztucznym kremem. Dla skóry również ważne jest odpowiednie nawodnienie oraz mikroelementy, czyli zdrowa i zbilansowana dieta. Nasze babcie już wiedziały, ze dobre są naturalne składniki: miód, drożdże. Wpływ drożdży na cerę trądzikową być może nie jest kolosalny i w jedną noc dzięki maseczce nie pozbędziemy się wszystkich wyprysków, ale warto i taki rodzaj pielęgnacji uwzględnić.
Piękna kobieta to zadbana cera ale i zdrowe, zgrabne ciało, sexy PUPA. Ten element kobiecego ciała często przyciąga męskie spojrzenia. Warto poświęcić w ciągu dnia także czas na pielęgnację tej części, na kremy, masaże oraz nieodzowne ćwiczenia fizyczne.
Super sprawdzają się przysiady oraz siłownia, a także umiarkowanie długi bieg. Wysiłek fizyczny powoduje lepsze ukrwienie i ujędrnienie pupy i całego ciała, przez co pupa staje się ładnie zaokrąglona. Kobiety bardzo chude często marzą o większych pośladkach, inwestując nawet w zabiegi chirurgii plastycznej, a można podobny efekt osiągnąć poprzez systematyczne ćwiczenia i dobre kremy.

www.wime-art.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here