Jak wygodnie pobrać muzykę z Youtube?

Serwis Youtube to obecnie druga po Google najczęściej używana wyszukiwarka. Codziennie internauci wyszukują tam tysiące interesujących ich klipów wideo oraz utworów muzycznych.

Zastanów się, jaki portal króluje na każdej imprezie podczas wyszukiwania i puszczania muzyki? Oczywiście, jest nim Youtube, będący największym zbiorem plików muzycznych na świecie. O ile większość użytkowników Internetu posiada świadomość na temat Youtube oraz ogromnych zasobów muzycznych tej witryny, o tyle niewiele osób zdaje sobie sprawę z możliwości pobrania ich na swój komputer.

Jak pobrać plik muzyczny z Youtube na swój komputer?

Mozliwość pobierania plików na komputer nie jest funkcjonalnością udostępnioną przez sam serwis. Niezbędny do tego jest program, tak zwany converter youtube. Jest to program lub aplikacja internetowa, która umożliwia przekonwertowanie filmów zamieszczonych na Youtubie na plik w interesującym nas formacie. Przecież niewygodnie byłoby nam odtwarzać muzykę zapisaną jako plik filmowy, zamiast skorzystać z możliwości przekonwertowania danego klipu na na przykład plik mp3 czy wav.

Programów do konwertowania plików z Youtuba jest całkiem sporo, a większość z nich oferuje zbliżone funkcje. Programy tego typu możemy w łatwy sposób znaleźć, wpisując po prostu w wyszukiwarkę Google hasło: „converter youtube”. Zazwyczaj aplikacje te są darmowe, a aby przekonwertować interesujący nas plik wystarczy podać jego adres url. Po wybraniu formatu, na który chcemy przekonwertować nasz plik, aplikacja sama wygeneruje link, dzięki któremu będziemy mogli pobrać nasz gotowy plik.

www.mamipapi.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMeble drewniane
Następny artykułKuchnia zero waste

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here