Mocznik we krwi to jeden z odczynników, który możemy zbadać. Obecność mocznika we krwi to parametr, który warto badać. Czym jest serotonina i w jakich produktach występuje? Podobnie jak mierzenie odczynników i substancji zawartych we krwi, możemy zadbać o zbadanie poziomu serotoniny. Serotonina to naturalna substancja, występująca w organizmie, którą możemy zsyntetyzować z naturalnych produktów. Produkty takie, to na przykład mięso, węglowodany złożone czy nabiał.
Czym jest serotonina i w jakich produktach występuje? Serotonina występuje między innymi w chlebie, kaszach czy naleśnikach domowej roboty. Możemy ją znaleźć również w kukurydzy, waflach i wyrobach z białej oraz wysokowartościowej mąki, takich jak makarony czy pierogi. Serotoninę znajdziemy także w ryżu oraz pozostałych zbożach.
Kukurydza w rozmaitych postaciach, zarówno prażonej, puszkowanej, jak i gotowanej, to bogate źródło cennych składników. Kukurydza GMO, to produkt otrzymywany w wyniku manipulacji genetycznych. Powszechnie krążą opinie, że produkty modyfikowane genetycznie są niezdrowe i niebezpieczne (mogą skutkować negatywnymi konsekwencjami). Jednak nie jest to do końca prawda, o czym informują liczne badania i statystyki, podawane do wiadomości publicznej. Kukurydza modyfikowana genetycznie nie jest wcale gorszej jakości od zwykłej, ani też nie jest bardziej zanieczyszczona zbędnymi pierwiastkami. Kukurydza GMO i jej popularność są obecnie znaczne, szczególnie w Stanach Zjednoczonych oraz na rynkach zachodnich.

www.poznancitycenter.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here