Nais - najlepszy system benefitów

Co zrobić, by pracownicy byli zadowoleni z dodatkowych systemów motywacyjnych i chcieli na długo złączyć się z firmą? Jak się okazuje, najlepiej działają w takich przypadkach, dodatkowe benefity, które sprawiają, że pracownicy czują się docenieni przez firmę, chce im się pracować, a znając dokładnie system, dzięki którego mogą otrzymać dodatkowe wynagrodzenie czy inne usługi, wiedzą co należy zrobić, by wygrać.

Nowoczesne podejście do nagradzania

Na rynku wciąż niezwykle popularne są typowe benefity, które przekazywane są pracownikom w formie np. voucherów, czy zwrotu poniesionych kosztów (np. za bilety do kina, wyście do teatru czy nawet za studia uzupełniające ich wiedzę). I choć jest to system bardzo popularny i doceniany w firmach, to czas wyjść naprzeciw pracownikom i sprawić, by sami mogli wybierać ulubione formy dodatkowego nagradzania przez pracodawcę. Jedno z nowoczesnych podejść do systemu benefitów, zostało przedstawione na stronie https://nais.pl/. System Nais w niezwykle prosty sposób daje możliwość samodzielnego decydowania o tym, w jakiej formie pracownik może otrzymać dodatkowe bonusy za proce.

Jak działa system Nais?

Na stronie nais.pl można samemu zdecydować, na jaki cel chcemy przeznaczyć otrzymane od pracodawcy dodatkowe środki. Sam system jest bardzo prosty. Pracodawca/firma przelewa środki na specjalne konto, które zakłada się w portalu Nails. Następnie pracownik z dostępnego na stronie katalogu ofert, może wybrać ulubione formy, na jakie chciałby przeznaczyć swoje dodatkowe wynagrodzenie otrzymane od pracodawcy. Niezwykle formą benefitów jest również możliwość zrobienia prezentu swoim znajomym w firmie. Co więcej, ze swojego konta można również generować zrzutki na zespołowe aktywności. To wszystko sprawia, że pracownik może samodzielnie decydować, na co przeznaczy pieniądze, a z takim podejściem, w firmie budowane jest też większe zadowolenie z pracy. Zebrane środki możemy wykorzystać na sport i rekreację, modę, a nawet na dzieci (ubrania/zabawki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here