Białko – jak – ile – kiedy spożywać?

Jak spożywać białko?
Najpopularniejszy sposób to spożywanie serwatki białka to koktajle białkowe mieszane w shakerze z wodą lub mlekiem. Taki sposób spożywania białka gwarantuje szybkie wchłanianie białka.

Ile białka spożywać?
Zazwyczaj na opakowaniu każdego zakupionego przez nas białka w proszku znajdują się dokładne wytyczne odnośnie dawkowania oraz ilości których nie należy przekraczać do spożycia. Zazwyczaj jest to 2 – 2,5 g na każdy kilogram masy ciała, ten model sprawdza się podczas budowy masy mięśniowej.

Kiedy?
Podczas budowania masy mięśniowej zaleca się spożywanie 4 razy dziennie w dni treningowe: rano, przed treningiem, zaraz po treningu oraz wieczorem.
W dni nie treningowe zazwyczaj rano i wieczorem a także w godzinach obiadowych.

Maść z witaminą A na co pomaga?

Maść z witaminą A ma bardzo wiele zastosowań, stosuje się ją na: przebarwienia skóry, skórę po depilacji lub goleniu, trądzik, zmarszczki, suchą skórę, niewielkie oparzenia oraz odmrożenia i wiele innych

Jej główną zaletą jest możliwość stosowania w każdym rejonie na ciele.
Należy pamiętać aby nie przesadzać z nadmierną kuracją maścią z witaminą A ponieważ stosowana codziennie może zapychać pory.
Kolejnym bardzo dużym plusem jest cena a opakowanie maści można kupić za nie więcej niż 8 zł.

Jak wzmocnić związek?

Bardzo łatwo zaniedbać związek, trudniej jest jednak odbudować wzajemne relacje ale nie jest to niemożliwe.

Po pierwsze jeżeli nie dbamy o związek wiadomym jest, że wspólne relacje osłabną.
Dlatego złotą zasadą jest zaangażowanie.
Po drugie wspólne pasje , które łączą dlatego postaraj się znaleźć zajęcie które was połączy w wolnym czasie. Jazda na rowerze czy rolki zobaczysz, że później będziecie mieli o czym rozmawiać w wolnych chwilach.
Po trzecie i ostatnie namiętność, spróbujcie spędzać ze sobą więcej wspólnych chwil wieczorami przy świecach a zobaczysz, że wspólne relacje z czasem się odbudują.

www.beyouty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here